Która tkanina na obicia krzeseł w kuchni?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Która tkanina na obicia krzeseł w kuchni?

Post autor: Aleksandra »

Która tkanina najbardziej wam sie podoba na obicia krzeseł w kuchni w stylu nieco retro:
:arrow: w zielono niebieskie kwiatki
:arrow: czy biało niebieska krateczka?

Wypatrzyłam sobie takie na stronach dekoria.pl/offer/fabrics/Tkaniny i tak właśnie rozmyślam co by wybrać...
Pan Strach
Kimmi
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 04, 2014 11:14 am
Kontaktowanie:

Re: Która tkanina na obicia krzeseł w kuchni?

Post autor: Kimmi »

W biało-niebieską krateczkę. ; ) Ale jakbyś wstawiła samo zdjęcie krzeseł, albo napisała jaki mają kolor, łatwiej byłoby doradzić.
Ostatnio zmieniony śr cze 18, 2014 8:51 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Która tkanina na obicia krzeseł w kuchni?

Post autor: Majeczkaa »

A myślałaś o tkaninach zmywalnych na krzesłach w kuchni? Tu mają spory wybór takich materiałów w ciekawych wzorach i kolorach: tkaniny-milinkiewicz.pl. Jako mama dwójki niesłychanie ruchliwych dzieci wiem, że najlepsze rozwiązanie. Nie ma u nas chyba ani jednego posiłku, który nie wylądowałby na krześle czy dywanie. Na szczęście po obiciu krzeseł tkaninami zmywalnymi wszystko schodzi bez problemu, jedynie przy użyciu mokrej szmatki :)
Mako24
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 1:19 pm
Kontaktowanie:

Re: Która tkanina na obicia krzeseł w kuchni?

Post autor: Mako24 »

Ciężko zdecydować oba wydają się fajne :)

Ja w swojej kuchni mam krzesła turkusowe i białe meble. Trochę wali to po oczach ale koniec końców takie zestawienie to ciekawy obrazek :)
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Która tkanina na obicia krzeseł w kuchni?

Post autor: Martis04 »

Myślę, że krateczka może być lepsza ;) Lubie niebieski kolor. To może fajnie wyglądać, doda tkiego takiego uroku pomieszczeniu.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Która tkanina na obicia krzeseł w kuchni?

Post autor: AlaKawa »

Gdybym sama miała wybrać jakiś odcień na obicia, najpewniej byłoby to coś z tradycyjnymi motywami, np. łowickimi. Niestety jeżeli chodzi o prace takie powiedzmy typowo tapicerskie, jednak zupełnie się na tym nie znam, w związku z czym generalnie wolę kupować ładnie wykonane meble, takie jak te krzesła z mirat.eu/krzesla-drewniane,c128. Prezentują się bardzo ładnie i jestem przekonana, że doskonale sprawdza się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacjach.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Która tkanina na obicia krzeseł w kuchni?

Post autor: katarynka »

Wiecie może czy da się kupić materiał łatwy do czyszczenia na mokro, może da się je jakoś zaimpregnować.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Która tkanina na obicia krzeseł w kuchni?

Post autor: niewazne »

Dobrze jest na pewno dopasować krzesła do stołu jak i do wyglądu samej jadalni. O ile kupujemy krzesła do jadalni włącznie ze stołem, to nie musimy martwić się o ewentualne różnice w obrębie wzornictwa czy rodzaju. W innym przypadku, możemy napotkać na poważny problem, wszak modeli krzeseł na rynku jest wręcz nieskończenie wiele i jeszcze więcej. Moim zdaniem nie warto kombinować oraz silić sie na styl eklektyczny bo jest on trudny ( dobrze dopasować krzesła do drewna stołu). Warto mieć na uwadze, że krzesła do jadalni muszą pasować do stołu również pod względem wysokości i stylistyki.
Zerknijcie sobie tutaj:
mebletkaninypl/krzesla-cat-34

W sklepie można znaleźć wiele ciekawych modeli krzeseł do jadalni. I nowoczesnych i tradycyjnych.
ODPOWIEDZ