Jadalnia w pracy a jej wyposażenie

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Jadalnia w pracy a jej wyposażenie

Post autor: katarynka »

Pracodawca kupuje wam posiłki?:) Chciałabym żeby u mnie w firmie tak było i oczywiście czas na wspólne śniadania :)
Pan Strach
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Jadalnia w pracy a jej wyposażenie

Post autor: kapitalna »

Hejka! Właśnie jestem w trakcie urządzania kantyny dla pracowników i chce kupić naczynia kuchenne w komplecie. Trafiłam na stronę ceneopl/Naczynia_kuchenne , gdzie jest ogromny wybór tego typu kompletów i chciałabym wam się zapytać jakie waszym zdaniem są najbardziej adekwatne do miejsca pracy?
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jadalnia w pracy a jej wyposażenie

Post autor: siedemosiemdwa »

Hmm a nie można jechać do Ikea i tam kupić jakiś podstawowy komplet? Tak będzie szybko, tanio i bez kombinowania.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Jadalnia w pracy a jej wyposażenie

Post autor: dzoana »

Warto też zaopatrzyć się w różne akcesoria kuchenne. Wiele z nich znajdziecie w ofercie sklepu online Gastronet24. Są to między innymi akcesoria takie jak koszyki na pieczywo: https://gastronet24.pl/kosze-na-pieczyw ... 26951.html .
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jadalnia w pracy a jej wyposażenie

Post autor: designerka »

Takie akcesoria muszą być, jak pracownicy mają gotować. Tylko kto ma w pracy na to czas?
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Jadalnia w pracy a jej wyposażenie

Post autor: Fifi34 »

Niektóre firmy dają pracownikom stosunkowo długą przerwę na lunch. To powoli staje się standardem. Więc takie akcesoria się przydadzą. Ja od siebie dorzucę jeszcze talerze. Tutaj https://nettrading.pl/talerze-obiadowe jest ich spory wybór, w różnej stylistyce. Można wybrać coś co się sprawdzi.
ODPOWIEDZ