Mała lodówka do kawalerki?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Mała lodówka do kawalerki?

Post autor: Kawowa »

Myślicie, że zakup takiej tradycyjnej, małej lodówki do kawalerki to dobry pomysł?
Nie mamy za dużo miejsca, ale wydaje mi się, że lodówka powinna być bardziej pojemna, żeby była praktyczna.
Co o tym sądzicie?
Pan Strach
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Mała lodówka do kawalerki?

Post autor: Thea33 »

Mała lodówka w kawalerce przy dwóch osobach to dobry pomysł. Przede wszystkim dlatego, że im mniej jest miejsca, tym regularniej robi się zakupy i mniej jedzenia marnuje.

W takiej małej kuchni, oprócz lodówki, sprawdzi się również multicooker Redmond. Zajmuje mało miejsca: redmond.company , a daje możliwość przygotowania niezliczonej ilości potraw, dzięki ogromnej liczbie programów, które można ustawić.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Mała lodówka do kawalerki?

Post autor: Anita12 »

Może to i dobry pomysł, ale jednak ja bym wybrała chociaż taką średnią. Na podłodze zajmie tyle samo miejsca, a będzie bardziej pojemna.
Zobacz na przykład te niezawodnelodowki.pl. Jest tam przegląd najnowszych modeli z opisem ich funkcji i parametrów technicznych.
Możesz sobie je dokładniej porównać.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Mała lodówka do kawalerki?

Post autor: kalioppe »

Rozumiem, że dopiero urządzasz, tak?
Radzę starannie przemyśleć, bo w takich małych pomieszczeniach każda decyzja jest ważna.
Nieduża lodówka, jak najbardziej - nie wyobrażam sobie bez niej kuchni.
Fajną opcją są też narożne zlewy: zlewybiz/19-zlewozmywaki-narozne . Do tego płyta, może być nawet dwupalnikowa i podstawa już jest.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Mała lodówka do kawalerki?

Post autor: Hyorin »

Ja mam właśnie taką małą kawalerkę, a w niej małą lodówkę. Nie jest już nowa, ale na razie nie będę jej wymieniać. Jedynie szufladę muszę nową kupić. Szukam jej na northpl/czesci-agd/czesci-do-lodowek/szuflady-i-kosze-do-lodowek,g42759.html bo znajomy móił, że kupował tam różne części do adg. Obym znalazła szufladę do swojego modelu.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Mała lodówka do kawalerki?

Post autor: kapitalna »

Nawet w kawalerce nie wyobrażam sobie mieszkać bez lodówki. Gdzieś przecież jedzenie przechowywać trzeba, nie da się zjadać wszystkiego na bieżąco i chodzić co posiłek do sklepu. A jak szukacie niezawodnej lodówki to na ceneopl/Lodowki/p:Indesit.htm polecam zerknąć. Największy wybór a do tego korzystne ceny, Indesit zdecydowanie najlepsza marka lodówek.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Mała lodówka do kawalerki?

Post autor: AlaKawa »

Sama w najbliższym czasie planuję zakup lodówki i zastanawiam się, co sądzicie o takim modelu kuchnie-nowoczesnepl/nowoczesna-lodowka-side-side-warto-wiedziec/ . Do kawalerki zdecydowanie się nie nadaje, niemniej jednak mnie osobiście bardzo podoba się wizualnie i co najważniejsze, można w niej sporo rzeczy zmieścić:).
ODPOWIEDZ