Dekoracyjny tynk - warto?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Dekoracyjny tynk - warto?

Post autor: Anita12 »

Co sądzicie o takim elemencie dekoracyjnym?
Czytałam jaki tynk się do tego nadaje.
Boję się tylko co z tym będzie po latach - jak mi się znudzi?
Czy później można się tego jakoś łatwo pozbyć albo to przerobić czy odświeżyć w jakiś sposób?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Dekoracyjny tynk - warto?

Post autor: Hyorin »

Pewnie, że warto. Taki tynk super prezentuje się na ścianach. Ciekawie to wygląda w aranżacjach.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 282
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Dekoracyjny tynk - warto?

Post autor: Martis04 »

Ja również uważam, że będzie to na pewno fajnie wyglądało. To tez fajna ozdoba. Jak najbardziej idź w tę stronę.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Dekoracyjny tynk - warto?

Post autor: Majeczkaa »

Ja uważam, ze prostota to najlepsze rozwiązanie. Sama nie położyłabym takiego tynku, ani żadnych innych farb dekoracyjnych, dlatego zdecydowałam się na pomalowanie farby praktycznie tylko jednym kolorem. Zdecydowała się na farbę nobilespl/produkty/sciany-i-sufity/nobiles-biala-plus/ Jak dla mnie efekt jest znakomity, w każdym wnętrzu jest bardzo przytulnie i nawet więcej, czuć tu przyjemną, pełną zgody, rodzinną atmosferę.
ODPOWIEDZ