Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Post autor: niewazne »

Warto inwestować w podłogi i meble które można odnowić. Kolorystycznie polecam szare meble. Wszystko do nich pasuje oraz są proste w czyszczeniu. Miło zamówić tylko 2 dniowe ceklinowanie zamiast zrywać cała podłogę po 8 latach bo czas mija szybko podobnie meble nadające się do renowacji nie muszą przy uszkodzeniu od razu iść na śmietnik. Warto zadbać o neutralne elementy wystroju które są ciężkie do zmiany, a zaszaleć z tym co zmienić relatywnie łatwo. Np lepiej spróbować z kolorową ściana aniżeli kafelkami Bardzo dużo wyjdzie po pierwszych miesiącach korzystania z pomieszczeń, więc warto zaczekać z zakupem wielu rzeczy, jeśli nie jest się zdecydowanym, żeby później nie żałować.
Pan Strach
Karolajn88
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lut 15, 2021 7:15 am

Re: Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Post autor: Karolajn88 »

Zdecydowanie te na zamówienie. U mnie w mieście jest taki stolarz, który robi genialne meble. Mam od niego komodę na ubrania.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Post autor: Gemma »

Pytanie, czy na zamówienie można zamówić również meble tapicerowane, na przykład krzesła? Tutaj piszą, że mogą być z różnych materiałów: https://ladnydomek.pl/jakie-krzesla-tap ... picerowane. Mnie osobiście marzy się welur lub aksamit.
Debora
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw mar 11, 2021 4:40 pm

Re: Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Post autor: Debora »

Mając do urządzenia cały dom, mieszkanie, biuro zawsze patrzy się na koszty. Wpisałam więc w wyszukiwarkę- tanie szafy poznań i wyskoczyła mi firma CDP. Ich oferta od razu do mnie trafiła. Złożyłam zamówienie tego samego dnia. Ujęło mnie ich podejście oraz zamiłowanie do wytwarzania mebli z duszą.

<admin zachęca do czytania regulaminu lub spojrzenia wyżej, na podświetlone na czerwone pole>
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Post autor: Jolanta »

Nam znajomy stolarz robił, też na zamówienie. Muszę przyznać, że warto zdecydować się na takie meble. Po pierwsze dlatego, ze idealnie pasują, a po drugie bo to inwestycja na lata
ODPOWIEDZ