Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Post autor: Dorota40 »

Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie czy gotowe?
Szukam czegoś pod kątem takiego raczej industrialnego wykonania: stół, krzesła, meble, ale żeby nie wiało nudą i miało to coś.
Na zamówienie się opłaca?
Pan Strach
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Post autor: Pumpilka »

Oczywiście, pod warunkiem, że chcesz bardzo czegoś unikatowego, co nie stoi jak ikeła w milionach mieszkań:)
Pyzata
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Post autor: boom99 »

Jeżeli ma się fundusze na tego rodzaju meble, to oczywiście że wolałabym mieć takie na zamówienie, wtedy nie dość że na cito są zrobione i pasują do każdego zakosu w ścianie, to jeszcze styl:)

A co do mebli industrialnych - Dorota zerknij na http://www.kaim.work/shop/, to pracownia projektująca ciekawe meble, również z industrialnych, można u nich pooglądać przykładowe prace no i ogólnie dogadac się ( w sensie - kontaktowi)
:)
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Post autor: OlaPe »

Myślę, że w sklepach dostępnych w sieci prędzej coś znajdziesz. Jak już będziesz wiedzieć co chcesz kupić to wtedy możesz pojechać na miejsce i zobaczyć jak się prezentują na żywo.
anitalesz
Zaglądacz forumowy
Posty: 58
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:45 am

Re: Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Post autor: anitalesz »

nie mogłam nigdzie znaleźć takiego łożka o jakim marzyłam, na wymiar, chciałam ciemne skórzane obicie bo idealnie komponowałoby sie z moją śnieżnobiałą ścianą, na szczęście trafiłam dzięki mojej kuzynce do Santo Meble. Podałam rozmiar łózka, wybrałam kolor obicia, jestem bardzo zadowolona , jest cuuuuudooooowneeeeee
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Post autor: meblonista »

Najczęściej będzie opłacało się meble gotowe, które bardzo często sprowadzane są z Chin.
Meble robione na zamówienie na pewno będą miały indywidualny charakter,
dodatkowo można wybrać z czego mają być zrobione i oczywiście dopasować rozmiar.
Cena jest wyższa, bo produkcja w Polsce, trzeba na nie też troszkę poczekać, ale warto :)

Zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą mebli,
dostępnych na stronie internetowej meblonista.pl
www.meblonista.pl - Wiem czego chcę
Kolorowa
Świeżak na forum
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 23, 2015 5:11 pm

Re: Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Post autor: Kolorowa »

Nie koniecznie trzeba takie meble robić na zamówienie. Przecież na chwile obecną jest dostępnych wiele wzorów nowoczesnych mebli. Wydaje mi się, ze wystarczy jak poparzysz sobie na ich ofertę spam wybierzesz tam cos konkretnego. Wiem, ze ich meble są bardzo dobrej jakości więc powinnaś być zadowolona.
zainteresowana
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 10, 2016 6:45 am

Re: Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Post autor: zainteresowana »

Ja robiłam u nich skasowane,polecamy czytać regulamin. Wszystkie meble zrobili mi zgodnie z projektem, który miałam. Mogłam sobie wybrać materiał. Myślę, że bez porblemu zrobią Ci nowoczesne meble.
Awatar użytkownika
OoOoPP
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 21, 2016 9:57 am

Re: Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Post autor: OoOoPP »

Kiedyś robiłam meble na zamówienie i szczerze mówiąc nie do końca byłam zadowolona. Myślałem, że wyjdzie taniej, no ale taka jest cena za jakość
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie?

Post autor: Zbig55 »

Dorota40 pisze: śr wrz 02, 2015 8:48 am Meble w stylu nowoczesnym - na zamówienie czy gotowe?
Szukam czegoś pod kątem takiego raczej industrialnego wykonania: stół, krzesła, meble, ale żeby nie wiało nudą i miało to coś.
Na zamówienie się opłaca?
Na początek poszperaj w sieci, zorientuj się co oferują z gotowych mebli.
Na te zestawy zerknij https://www.meblewersal.pl/13-meble-systemowe i jest duża szansa, że znajdziesz meble "ze smakiem", ciekawą i modną linią, trafiające w twój styl :) Na meble na zamówienie przyjdzie czas, jeżeli nic nie przypadnie do gustu.
ODPOWIEDZ