Gdzie szukacie pomysłów na aranżacje?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Gdzie szukacie pomysłów na aranżacje?

Post autor: Kawowa »

Gdzie szukacie pomysłów na nowe aranżacje w domu?
Sama znalazłam inspiracje do domu, ale jestem też otwarta na wasze pomysły.
Może przychodzi wam coś sensownego do głowy? Jakieś blogi albo stronki wnętrzarskie?
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Gdzie szukacie pomysłów na aranżacje?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja na Homebooku szukam inspiracji. Tam zawsze znajdę jakieś ciekawe porady. Lubię również oglądać program Szelągowskiej.
danuta11
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 18, 2016 9:46 am
Kontaktowanie:

Re: Gdzie szukacie pomysłów na aranżacje?

Post autor: danuta11 »

Witam jest wiele portali które oferują ja np wchodzę na katalogi z płytkami różnych firm i oglądam aranżacje
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Gdzie szukacie pomysłów na aranżacje?

Post autor: Hyorin »

siedemosiemdwa pisze:Ja na Homebooku szukam inspiracji. Tam zawsze znajdę jakieś ciekawe porady. Lubię również oglądać program Szelągowskiej.
Ja też korzystam z tego portalu i też oglądam program Szelągowskiej :) właśnie szukam pomysłów na urządzenie 40-metrowego mieszkania na homebook.pl. Czeka mnie latem generalny remont, więc chcę tą kawalerkę jakoś ciekawie zaprojektować.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Gdzie szukacie pomysłów na aranżacje?

Post autor: brutus »

Jak najbardziej pomysłów na aranżacje salonów można szukać w sieci. Portali mamy do wyboru do koloru! Z jednej strony mamy do dyspozycji takie większe portale jak te powyżej, a z drugiej strony zawsze można się posiłkować aranżacjami salonu na stronach różnych producentów mebli, którzy swoje produkty prezentują zawsze w postaci dobrze dobranych aranżacji. Zajrzyjcie na przykład na meble do salonu Forte. Jest trochę różnych aranżacji do wyboru. Można czerpać z nich śmiało inspiracje.
serwispolska
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 10, 2016 10:35 am
Kontaktowanie:

Re: Gdzie szukacie pomysłów na aranżacje?

Post autor: serwispolska »

Witam ja polecam w różnych katalogach i na stronach producentów oni maja fajne aranżacje zobacz sam np firma Etap
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Gdzie szukacie pomysłów na aranżacje?

Post autor: siedemosiemdwa »

A to mi rzadko kiedy podabają się takie katalogowe aranżacje. Oglądam w sumie ostatnio wyłącznie katalog z ikea.
Awatar użytkownika
katarinka7
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 23, 2016 7:11 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie szukacie pomysłów na aranżacje?

Post autor: katarinka7 »

Aranżacje oglądam głównie w sieci albo w kolorowych czasopismach. Ale przyznam się, że jak miałam do urządzania mieszkanko, to nie podjęłam się tego samodzielnie ;) Chyba bałabym się, że coś sknocę, albo, że nie będę potrafiła przenieść tego co w katalogu do domku.
Ale miałam namiary na przesympatycznych ludzi z ardeko24.pl, którzy zajmują się aranżacją wnętrz. Uważam, że tacy ludzie mają o wiele większy pojęcie na temat aranżacji, więcej pomysłów, rozwiązań jest w ich głowach, więcej widzieli... Tak mi urządzili moje M, że aż żal z niego wychodzić ;)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Gdzie szukacie pomysłów na aranżacje?

Post autor: designerka »

Ja także gotowych aranżacji szukam głównie w sieci. Czasopisma są za drogie i za mało w nich wszystkiego. Czasem po prostu wystarczy google grafika.
ODPOWIEDZ