Betonowa ściana

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Betonowa ściana

Post autor: kapitalna »

Pasuje na pewno do stylu industrialnego ale jeśli chodzi o mnie to wolę szarą ścianę pomalowaną niż wykończoną betonem. Jakoś tak po prostu zbyt chłodny mi się od wydaje. Do mojego salonu wybrałam Morze Północne z kolekcji kolorów świata dulux i świetnie komponuje się z drewnianym parkietem, trochę bieli też jest, głównie w dodatkach
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Betonowa ściana

Post autor: siedemosiemdwa »

Tylko pomalowanie ściany na szaro, a pokrycie ją tynkiem strukturalnym czy betonem architektonicznym to dwa zupełnie inne efekty. Mi się jednak bardziej podoba to drugie rozwiązanie.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Betonowa ściana

Post autor: Majeczkaa »

Witam wszystkich!

Według mnie beton interesująco prezentuje się we wnętrzu. Tylko sama obróbka betonu to ciężka sprawa. Zapytacie może skąd ja to wiem? Odpowiedź jest bardzo prosta, mój mąż pracuje na budowie i mi opowiada. Ostatnio wspominał o nowym urządzeniu. Ponoć świetnie radzi sobie z cięciem betonu. Wspominał, że korzystają z czegoś takiego husqvarnacp.com/pl/maszyny/pily-do-betonu Ja się tam nie znam, ale mój ukochany jest bardzo zadowolony. Mówi, że teraz praca idzie dużo łatwiej. Ja mu tam wierzę, w końcu to mój mąż. Jak macie wśród najbliższych budowlańców, to koniecznie rzućcie im ten temat. Może akurat skorzystają.
ODPOWIEDZ