Betonowa ściana

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
marchewkaasia
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 30, 2016 11:07 am

Betonowa ściana

Post autor: marchewkaasia »

Dzień dobry! Mam do Was pytanie...
Skąd, jak i gdzie, lub kto mi wykonana betonową ścianę?
Aktualnie przeprowadzam remont mieszkania, które znajduje się w kamienicy. Położyłam ostatnio drewnianą podłogę, a dokładnie taką: spam
i wydaje mi się, że betonowa ściana będzie do tego idealna, tym bardziej, że chcę urządzić mieszkanie a'la stara fabryka oczko.gif
Proszę, pomóżcie! usmiech.gif
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Betonowa ściana

Post autor: Hyorin »

Z tą betonową ścianą to super pomysł! Świetnie takie aranżacje wyglądają, sama muszę o tym pomyśleć.
Malereczka
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 30, 2016 1:42 pm

Re: Betonowa ściana

Post autor: Malereczka »

Ja miałam pana złotą rączkę, który dla mnie wykonał wszystko. W każdym markecie budowlanym bezproblemowo można znaleźć materiały :)
Malereczka
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 30, 2016 1:42 pm

Re: Betonowa ściana

Post autor: Malereczka »

Ja miałam pana złotą rączkę, który dla mnie wykonał wszystko. W każdym markecie budowlanym bezproblemowo można znaleźć materiały :)
kelly
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 07, 2016 4:32 pm

Re: Betonowa ściana

Post autor: kelly »

A ja mam pytanie jaką dokładnie chcesz tą betonową ścianę? Chcesz ją z betonu architektonicznego czy płyty imitującej beton? Są też płytki do złudzenia przypominające surowy beton ale to chyba jednak lepiej na podłogę niż ścianę. Też mi się podobają elementy z betonu architektonicznego i cały styl industrialny. Niedawno z kumpelą oglądałyśmy taką ścianę u znajomych - do tego drewno i białe meble.
olgaa
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: wt kwie 19, 2016 7:40 am

Re: Betonowa ściana

Post autor: olgaa »

Mi betonowa ściana bardzo się nie podoba bo nadaje taki surowy klimat pokojom. Ja jednak lubię przytulne i ciepłe wnętrza :)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Betonowa ściana

Post autor: siedemosiemdwa »

Mi się to bardzo podoba. Taki efekt można też uzyskać przy pomocy tynku strukturalnego. To trochę tańsze rozwiązanie.
malina103
Świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pt lis 07, 2014 5:34 pm

Re: Betonowa ściana

Post autor: malina103 »

Po prostu beton architektoniczny i po kłopocie, jest tego teraz dużo i nie ma problemu z zakupem i montażem.
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Betonowa ściana

Post autor: annna »

Betonowa ściana w mieszkaniu? :o
Może jednak zmień swoje plany remontowe.
Ale wszystko to rzecz gustu.
Czy nie lepiej , ładniej i wygodniej
zrobić coś w suchej zabudowie?
Proszę zajrzeć do knaufpl/
i poczytać sobie o takich ściankach.
Ścianki w suchej zabudowie są równie wytrzymałe
i ogniotrwałe jak beton, ale przede wszystkim będzie
w mieszkaniu cieplej i ładniej.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Betonowa ściana

Post autor: designerka »

A co to sucha zabudowa? Mi się bardzo podoba ściana betonowa, zwłaszcza jak wykonana jest z betonowych płyt. To surowe, ale klimatyczne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ