Jak urządzić mały salon?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Jak urządzić mały salon?

Post autor: AlaKawa »

Ciekawa jestem ile kosztuje taki wentylator. Bądź co bądź wracając do tematu, myślę sobie, że w małym salonie liczy się funkcjonalność. Wystarczy jakaś sofa, do tego ława ew. komoda, bez zaśmiecania go bibelotami.
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jak urządzić mały salon?

Post autor: designerka »

W salonie nie powinno być zbyt wielu rzeczy. Wygodna kanapa, stolik kawowy, ława na telewizor. Do tego można stół i krzesła, jak się nie ma osobnej jadalni.
Mako24
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 1:19 pm
Kontaktowanie:

Re: Jak urządzić mały salon?

Post autor: Mako24 »

Proponuje:
- kanapę
- meblościankę w minimalistycznym stylu
- stolik kawowy
i ewentualnie jeśli nadal zostaje miejsce to pufę

W rogu jakiś kwiat, TV na rtv od meblościanki i wszystko :)
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jak urządzić mały salon?

Post autor: Hyorin »

Warto poszukać w internecie aranżacji takich małych salonów. Są też takie artykuły jak urządzić mały salon.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jak urządzić mały salon?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja często korzystam z aranżacji na Homebooku. Tam zawsze znajduję najlepsze pomysły i inspiracje.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jak urządzić mały salon?

Post autor: designerka »

Też bardzo lubię tę stronę. Można wiele podpatrzeć. No i te rzeczy w sklepie - takie designerskie!
KarinaM
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 15, 2016 9:35 am

Re: Jak urządzić mały salon?

Post autor: KarinaM »

W małym salonie fajnie może się sprawdzić tego typu meblościanka <admin zaleca czytanie regulaminu, uzytkownik zbanowany> , bardzo fajnie się prezentuje, a poza tym jest ogromnie funkcjonalna, więc wszystko ze spokojem można pomieścić.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jak urządzić mały salon?

Post autor: designerka »

Ja nie lubię meblościanek. To relikt PRL-u. Wolę meble modułowe. Minimum z minimum, nie zastawiać podłóg.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Jak urządzić mały salon?

Post autor: Kobite »

No my mamy mieszanke trochę modułowych, a troche jednak takich wolnostojących bardziej desingerskich, nie wiem gdzie kupujecie i czy kojarzycie dużego producenta mebli Forte? jeśli nie to możecie sobie u nich poszukać bo niektóre kolekcje maja bardzo fajne i tutaj już nie zależy czy szukacie bardziej modułowych czy też nie.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jak urządzić mały salon?

Post autor: designerka »

Przede wszystkim nie zagracić. Warto postawić też na funkcjonalne meble, najlepiej jasne - optycznie nie są zbyt "ciężkie".
ODPOWIEDZ