Obraz do salonu

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
MKs55
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 10, 2016 10:56 am

Obraz do salonu

Post autor: MKs55 »

Cześć,
trafiłem ostatnio na całkiem ciekawą galerię, poszukując odpowiedniego obrazu do salonu. Niektóre z prezentowanych tam dzieł przypadają mi do gustu, ale nie jestem pewny, czy będą nadawać się do mniejszego salonu.

<admin zaleca lekturę regulaminu>

Co sądzicie?
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Obraz do salonu

Post autor: siedemosiemdwa »

Mi się akurat nie podobają. Wolę proste grafiki lub akwarele. One, choć minimalistyczne, są bardzo efektowne.
janus
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: sob mar 29, 2014 3:42 pm

Re: Obraz do salonu

Post autor: janus »

My jakiś czas temu zastanawialiśmy się co powiesić na ścianie w salonie. W końcu zamówiliśmy obraz drukowany na płótnie. Mieliśmy masę świetnych zdjęć z naszej podróży poślubnej i jedno z nich postanowiliśmy uwiecznić na wiekszym formacie.

Obraz zamawialiśmy w sieci. Konkretnie na tej stronie:
fedkolorpl/17-obraz-ze-zdjecia

Efekt jest piorunujący. Za reprodukcjami nie przepadam ale włąsne zdjęcie na głównej ścianie wygląda świetnie.
omnis
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 13, 2015 8:06 am

Re: Obraz do salonu

Post autor: omnis »

A może własny obraz i wydrukowany? To fajny pomysł dla osób, które mają choćby mały dryg do malowania.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Obraz do salonu

Post autor: designerka »

Mi tam się malowane obrazy nie podobają. Ja wolę plakaty lub zdjęcia. Takie wnętrze jest spersonalizowane.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Obraz do salonu

Post autor: enigmaa »

Podobają się mi obrazy z nadrukowanymi zdjęciami.
Oglądałam takie w sklepie lotari.pl/
Fajną sprawą jest to, że można sobie taki obraz zrobić ze swojego zdjęcia.
To coś dla tych co lubią fotografować i zastanawiają się jak wyeksponować swoje fotografie.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Obraz do salonu

Post autor: siedemosiemdwa »

Ciekawe i unikatowe obrazy znajdziecie w Almi Decor: almidecor.com/pl/motoryzacja-14948#/. Mój facet uparł się na obraz związany z motoryzacją - początkowo uznałam to za zły pomysł, ale jak mi przedstawił swoje propozycje z tego sklepu, to zmieniłam zdanie - są naprawdę designerskie.
wojtek77
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: wt paź 18, 2016 7:55 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Obraz do salonu

Post autor: wojtek77 »

MKs55 pisze:Cześć,
trafiłem ostatnio na całkiem ciekawą galerię, poszukując odpowiedniego obrazu do salonu. Niektóre z prezentowanych tam dzieł przypadają mi do gustu, ale nie jestem pewny, czy będą nadawać się do mniejszego salonu.



Co sądzicie?
Trochę drogie te obrazy, a wcale nie takie fajne ;)
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Obraz do salonu

Post autor: Hyorin »

A mnie podoba się taki obraz sprzedajemypl/obraz-akrylowy-na-plotnie-fantasmagoria-50-70-promocja-nr25585162 . To trochę taka abstrakcja, ale kolorystycznie pasuje do mojego salonu. Lubię takie obrazy, to mój styl.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Obraz do salonu

Post autor: AlaKawa »

Sama też jestem zwolenniczką plakatów, zwłaszcza takich sklep.foteks.pl/plakaty-84-Napisy-i-cytaty.html z fajnymi napisami. Nawet myślę sobie, czy nie zafundować sobie czegoś takiego z tekstem typ "Be yourself everyone else is already taken" . Bardzo mi się podoba i poza ciekawą dekoracją np. w salonie, może być także świetnym mottem życiowym:)
ODPOWIEDZ