Co zamiast tapety?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Co zamiast tapety?

Post autor: kalioppe »

Od kiedy pamiętam w naszym salonie były obklejone tapetą.
Teraz chciałabym to zmienić, a i M. nie chce już kleić kolejnych tapet ;) No i wymyśliłam sobie,że trzy ściany pomalujemy farbą na jeden kolor, a na czwartą nakleimy fototapetę ( tu widziałam bardzo fajne: mural24.pl/kategoria/galerie/na-czasie/.
Myślicie, że to zda egzamin?
Pan Strach
Korek

Re: Co zamiast tapety?

Post autor: Korek »

Dla mnie osobiście fototapety kojarzą się z prl'em. Miałem taką w domu rodzinnym nawet. Sam bym czegoś takiego nie wrzucił na ścianę.
ermino
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 17, 2013 2:39 pm

Re: Co zamiast tapety?

Post autor: ermino »

Korek- obejrzyj sobie, jak teraz wyglądają fototapety .:D wiele osób kojarzy je z prlem, ale wierz mi- nie te czasy :)
ja mam wielką fototapetę na ścianie w sypialni - ja i moja pani na niej jesteśmy, zdjęcie robił nam zaprzyjaźniony fotograf, nie powiem, nie jest do końca grzeczne, ale za to robi klimat :D

edit: złamanie regulaminu
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Co zamiast tapety?

Post autor: katarynka »

moi rodzice też zawsze oklejali ściany tapetami i mam do nich trochę awersję...z resztą to już jest bardzo niemodne, ale te fototapety tez raczej nie są lepsze
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Co zamiast tapety?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Nie koniecznie, wiele zależy od motywu i jakości w jakiej taka fototapeta jest wykonana. Jednak ja i tak jestem bardziej za takimi rozwiązaniami jak duże foto-obrazy na płótnie canvas np.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Co zamiast tapety?

Post autor: kalioppe »

Serio, macie takie skojrzenia?
MI fototapety bardzo dobrze się kojarzą, przynajmniej te, które oglądałam. Ale może faktycznie jeszcze raz to przemyślę, skoro tyle osób jest na nie.
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Co zamiast tapety?

Post autor: raczek »

Mnie się nie podobają fototapety w mieszkaniach w ogóle, wyglądają moim zdaniem sztucznie. Oczywiście jest to moja prywatna opinia:)
stolarz
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: pn maja 13, 2013 7:19 pm

Re: Co zamiast tapety?

Post autor: stolarz »

Bardzo fajna rzecz to tapeta natryskowa, po jakimś czasie można spokojnie ją pomalować i odświeżyć farbą np. emulsyjną.
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Co zamiast tapety?

Post autor: Rafal »

Moim zdaniem fototapeta jest bardzo dobrym pomysłem. Zainwestuj, dzięki temu będziesz mógł odnowić swój pokój.
Pawel
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:23 pm

Re: Co zamiast tapety?

Post autor: Pawel »

Tapeta była bardzo dobrym rozwiązaniem kiedyś teraz aktualnie istnieje moda na fototapety. Moim zdaniem jest to również sposób na efektowne wyrażenie swojego nowego stylu.
ODPOWIEDZ