Wasz wymarzony salon?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kasztanek
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: śr cze 17, 2015 5:40 pm

Re: Wasz wymarzony salon?

Post autor: kasztanek »

Ja jestem ostatnio zachwycona stylem boho. Na bohostudio.pl są świetne realizacje studia projektowego, które są zarazem inspiracją. Ten styl wydaje mi się dużo przytulniejszy niż typowy skandynawski i jeśli miałabym się decydować to wybrałabym boho jednak.
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Wasz wymarzony salon?

Post autor: siedemosiemdwa »

Tylko wydaję mi się, że styl boho jest taki bardziej sezonowy. Nie widziałam, żeby ktoś przez kilka lat miał tak zaaranżowane wnętrze.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Wasz wymarzony salon?

Post autor: kapitalna »

Dokładnie, ponadczasowe to jednak są style klasyczne. Mi się na przykład podobają tego rodzaju meble furnivalpl/sklep,1,kategoria , one pasują do takich salonów, ewentualnie nowoczesnych. Są piękne w swojej prostocie :)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Wasz wymarzony salon?

Post autor: siedemosiemdwa »

Tylko nie każdy się odnajduje w takim klasycznym stylu. Moi rodzice mają tak urządzone wnętrze, ale ja bym tego w ogóle u siebie nie widziała.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Wasz wymarzony salon?

Post autor: bajaola »

No tak, każdy ma jakiś ten swój ulubiony, w którym czuje się najlepiej. Mój to skandynawski i nowoczesny i tak też mam urządzone mieszkanie. Fajnie wyszło takie połączenie. Do pełni szczęścia brakuje mi już tylko w salonie slf24pl/sofa-trzyosobowa-zamba.html , którą dziś zamówiłam. Piękny mebel, prawda i w jakiej świetnej cenie.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Wasz wymarzony salon?

Post autor: niewazne »

Polecam kupienie fotela bujanego. Fotele takie były w przeszłości bardzo popularne, dziwi mnie,ze potem przestałem widywać je w sklepach. Jedną z największych zalet dla osób lubiących codziennie obcować z książką jest to, że fotel bujany pozwoli mu zrelaksować się po ciężkim dniu i umożliwi przyjemne spędzenie chwil tylko dla siebie. Bardzo wygodnie jest sobie w nim uciąć drzemkę.

Jesli chcielibyscie sobie taki fotel kupić, najlatwiej poszukać w sklepach online jak tutaj;
edinospl/fotele-bujane

W sklepie jest sporo modeli w różnych stylach.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Wasz wymarzony salon?

Post autor: siedemosiemdwa »

Mi się akurat od zawsze marzy fotel bujak. Ale niestety, mam za mało miejsca na niego. Nawet pufy bym u siebie nie wcisnęła...
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Wasz wymarzony salon?

Post autor: Fifi34 »

Świetnym rozwiązaniem jeśli chodzi o salon są meble włoskie. Są naprawdę stylowe. Dodają wnętrzom charakteru i elegancji. I nie trzeba ich sprowadzić bezpośrednio z Włoch. Jest w sieci sklep Meble24sklep.pl, który zajmuje się ich importem bezpośrednio stamtąd. Rzućcie okiem, bo jest w czym wybierać. Czasami na meble trzeba zaczekać, ale warto, bo naprawdę będą ekskluzywnym dodatkiem w każdym salonie.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Wasz wymarzony salon?

Post autor: duser »

Mój wymarzony salon to salon przestrzenny, jasny i nowoczesny. Właśnie jestem na etapie szukania witryny do salonu , bo kończę urządzać mieszkanie, ale zostało mi jeszcze kilka rzeczy do kupienia. Salon zaczyna wyglądać tak, jak go sobie wymarzyłem.
ODPOWIEDZ