Drzwi

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Drzwi

Post autor: Majeczkaa »

Cześć,

Wraz z mężem postanowiliśmy przeprowadzić remont generalny w naszym mieszkaniu. Będzie to na tyle wielkie przedsięwzięcie, że zamierzamy wymienić wszystko, włącznie z oknami i drzwiami. Przejrzałam sporo dostępnych w internecie ofert, a moją szczególną uwagę przykuła strona http://www.doksadrzwi.pl/drzwi-dwuskrzydlowe Oprócz atrakcyjnych cen i indywidualnego podejścia do każdego zamówienia, firma oferuje produkcję drzwi zgodnie z projektem klienta. Moim zdaniem to bardzo fajna opcja, gdyż chciałabym, aby drzwi idealnie zgrywały się z ogólnym wystrojem pomieszczeń w których będą zamontowane. Zauważyłam również, że oferują oni tzw. Drzwi ukryte. Bardzo spodobało mi się to rozwiązanie, gdyż dzięki zlicowaniu drzwi i ościeżnicy ze ścianą, uzyskujemy efekt ciągłości ściany, a także wizualnie pomieszczenie staje się większe. Czy ktoś z was posiada u siebie tzw. Drzwi ukryte? Chciałabym dowiedzieć się jak sprawdzają się w praktyce.
Pan Strach
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Drzwi

Post autor: kapitalna »

Taki efekt ukrytych drzwi mogą dać szklane drzwi przesuwne na białej ścianie. Z delikatnie matowego szkła, widziałam na żywo takie rozwiązanie właśnie. Mnie się to bardzo podobało. Co do samych drzwi przesuwnych szklanych w ofercie firmy ESGlas takie są, to ceniony wykonawca, robią zlecenia dla firm, biur, hoteli, ich drzwi można zobaczyć w różnych obiektach publicznych także. Coraz chętniej z takiego rozwiązania korzystają również osoby prywatne, wybierając szklane drzwi do nowoczesnych mieszkań. Takie przesuwne sprawdzają się i pomagają zaoszczędzić miejsce w przedpokoju, żadne skrzydło nie otwiera się w końcu w tradycyjny sposób tylko zostaje na ścianie.
Monikka80
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 10, 2016 7:04 pm

Re: Drzwi

Post autor: Monikka80 »

ja lubie stare drewniane drzwi zamontowane przesuwnie. teraz takie można chyba całkiem łatwo kupić i zamontowac, moda jest na to
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Drzwi

Post autor: kapitalna »

My remont dopiero będziemy mieć, bo dopiero co mieszkanie kupiliśmy. Aktualnie jestem na etapie szukania informacji odnośnie drzwi i interesują mnie okucia maco - jakie macie zdanie na ich temat? Czy są dobrej jakości? Macie u siebie?
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Drzwi

Post autor: Martis04 »

Niedawno znajomi wymieniali drzwi w całym mieszkaniu i szczerze mówiąc zszokowały mnie ceny. Podobno trzeba do tego bardzo długo czekać na drzwi.
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Drzwi

Post autor: Zuzzanna »

My postawiliśmy na klasykę, wybraliśmy drzwi Fiord Pol-Skone i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, wspaniale się prezentują, doskonale pasują do naszego mieszkania w klimatach retro. To te drzwi - https://hurtdrzwi.pl/drzwi-pokojowe/drzwi-fiord-00 w tym sklepie zresztą je kupiliśmy, bo ceny mają tu najsensowniejsze. Firma oferuje ten model drzwi z różną ilością przeszkleń, także łatwo dopasować je do własnych potrzeb.
Malarka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt kwie 23, 2021 10:04 am

Re: Drzwi

Post autor: Malarka »

Ja również wymieniałam niedawno drzwi w mieszkaniu. Kupiłam drzwi akustyczne zfirmy KMT. Mieszkamy w dużym i głośnym bloku i czasem hałasy z klatki schodowej utrudniają zycie.
Z nowymi drzwiami jest dużo lepiej. Fajnie wyciszyły mieszkanie co słychać przede wszystkim wieczorem gdy np. dzieciaki już śpią.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Drzwi

Post autor: alenka »

Kupując drzwi warto postawić przede wszystkim na ich jakość, w końcu to zakup na długie lata a nie na sezon czy dwa. Jeśli zdecydujecie się na lite drewno to zerknijcie sobie na ofertę polskiego producenta Kris Drzwi. Realizują tu zamówienia indywidualne, drzwi są robione na konkretny wymiar, zgodnie z życzeniem klienta.
ODPOWIEDZ