Lampa podłogowa w salonie?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Lampa podłogowa w salonie?

Post autor: Mikowicz »

Będzie dobrze wyglądać coś takiego w salonie?
Widziałam, że tutaj spokkopl/c/159/podlogowe-lampy.html mają fajne, ciekawe lampy podłogowe TK Lighting. I tak się zastanawiam co najlepiej wybrać.
Chciałabym kupić coś ponadczasowego i uniwersalnego.
Możecie doradzić, co się nada?
I czy w ogóle taki rodzaj lampy sprawdzi się w salonie?
Pan Strach
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Lampa podłogowa w salonie?

Post autor: Majeczkaa »

Prawdę mówiąc nie jestem przekonana. Oczywiście dużo zależy od pomieszczenia – na pewno znajdą się takie, w których coś takiego będzie pasować jak ulał. Natomiast ja jednak preferuję do oświetlenia salonu dobrze zamontowane kinkiety. Bardzo podobają mi się takie drewniane egzemplarze jak te technodeluxepl/lampy-scienne-i-kinkiety/kinkiety-drewniane , są bardzo harmonijne, ładnie wypadają w większości stylów wnętrzarskich – taki brąz jest niezwykle uniwersalny : ).
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Lampa podłogowa w salonie?

Post autor: AlaKawa »

Jak dla mnie świetnym rozwiązaniem są na pewno regulowane kinkiety. Wiele cennych informacji na ich temat można znaleźć na blogu iluve. Co istotne, rozwiązanie to jest niezwykle uniwersalne i sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i w sypialni:).
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Lampa podłogowa w salonie?

Post autor: siedemosiemdwa »

Mi się to bardzo podoba. Mam nawet na oku industrialną lampę podłogową z Ikea, z takim miedzianym wykończeniem. Bosko wygląda.
ODPOWIEDZ