Fotele do nowoczesnego salonu

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Fotele do nowoczesnego salonu

Post autor: Mikowicz »

Jakie fotele waszym zdaniem będą dobrze wyglądać w nowocześnie urządzonym salonie?
Macie może pomysły, co wybrać?
Może jakieś namiary na sklepy?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Fotele do nowoczesnego salonu

Post autor: Kawowa »

Poszperaj w sklepach z meblami.
W internecie pełno takich.
Tutaj spokko.pl/p/151/9597/fotel-major-ekoskora--fotele-meble.html widziałam na przykład fotel Major Signal.
Fajnie wygląda, ma ciekawy design, ale nie wiem czy akurat do Twojego salonu.
Trudno tak w ciemno coś doradzić.
Przejrzyj sobie co tam mają i wtedy zdecyduj.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Fotele do nowoczesnego salonu

Post autor: niewazne »

Mikowicz pisze: śr wrz 26, 2018 1:20 pm Jakie fotele waszym zdaniem będą dobrze wyglądać w nowocześnie urządzonym salonie?
Macie może pomysły, co wybrać?
Może jakieś namiary na sklepy?
Nie tak łatwo doradzić tutaj jakie będą odpowiednie fotele skoro nie wiemy nawet jak wyglada pomieszczenie. Dobrze jakbys tutaj dała zdjęcie pokoju i wtedy łatwiej doradzić. Bo styl nowoczesny dla każdego może oznaczać coś innego. Poza tym w ostatnim czasie modne jest łączenie stylu nowoczesnego z tradycyjnym. Wymaga to jednak pewnego wyczucia.
Ze swojej strony moge polecić stronę tego producenta mebli:
birdmeblepl/sofy/kanapa-rozkladana-z-pojemnikiem-madryt

Masz tutaj akurat jedynie przykład jednego z oferowanych tam mebli. Mają tam sporo rozkładanych kanap oraz foteli w cenie lepszej niż to co znajdziesz w dużych sieciówkach.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Fotele do nowoczesnego salonu

Post autor: siedemosiemdwa »

Fotele typu uszak są świetne. I pasują też do nowoczesnych wnętrz, przełamują klimat. Takie aranżacje są teraz bardzo modne.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Fotele do nowoczesnego salonu

Post autor: Dorota40 »

siedemosiemdwa pisze: śr cze 17, 2020 12:16 pm Fotele typu uszak są świetne. I pasują też do nowoczesnych wnętrz, przełamują klimat. Takie aranżacje są teraz bardzo modne.
A jak wyglądają takie fotele uszak? Nie mogę tego znaleźć w google, a nazwa mnie zaciekawiła?
Siedze na stronie magodpl/ własnie i szukam jakichś fajnych foteli do salonu,
więc chętnie skorzystam z inspiracji, podpowiesz?
Czas i tak upłynie.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Fotele do nowoczesnego salonu

Post autor: AlaKawa »

Propozycje bardzo ciekawe. Sama jestem obecnie na etapie urządzania salonu i zastanawiam się nad jakąś niebanalną tapetą z oferty toktikpl/popularne . Zarówno jeżeli chodzi o motywy, jak i kolorystkę, wybór w tym przypadku jest naprawdę duży, a przy tym mamy tutaj możliwość zakupu produktów ekologicznych świetnej jakości.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Fotele do nowoczesnego salonu

Post autor: Gemma »

Mnie się podobają krzesła tapicerowane, wg. mnie nadadzą się do nowoczesnego salonu. Szczególnie ciemnoczerwone lub butelkowe:)
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Fotele do nowoczesnego salonu

Post autor: Martis04 »

Bardzo modne są uszaki i myślę, że mogą być ciekawym przełamaniem stylu w nowoczesnym salonie.
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Fotele do nowoczesnego salonu

Post autor: Anita »

Uszaki są nie tylko modne ale i mega wygodne. Wiem coś o tym gdyż zainwestowałam w taki fotel edinos.pl/niebieski-fotel-z-podnozkiem-selemi i każdy z domowników go uwielbia. Nawet przypadł do gustu mej mamie i zamawiałam jej taki sam.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Fotele do nowoczesnego salonu

Post autor: bajaola »

Oj tak, masz rację. Zawsze wiedziałam, że jak będę robić już remont salonu to kupię uszak i tak też się stało. Remont sie rozpoczął, nowe meble zamówione a między innymi oczywiście uszak <admin przypomina: zgodnie z regulaminem nie wolno na forum umieszczać linków w każdym kolejnym poście> i jak, podoba się. Ja jestem nim wręcz zauroczona.
ODPOWIEDZ