Meble w klimacie Chesterfield?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Meble w klimacie Chesterfield?

Post autor: Anita12 »

Podobają wam się takie?
Zastanawiam się właśnie nad sofą w tym stylu do naszego salonu.
Tutaj kdcmeblecom/ widziałam sporo takich modeli.
Co o tym sądzicie?
Będzie to pasowało do nowoczesnego, raczej minimalistycznego wnętrza?
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Meble w klimacie Chesterfield?

Post autor: siedemosiemdwa »

Mi się podobają takie meble. Ale zdecydowanie nigdy bym się na nie nie zdecydowała w swoim mieszkaniu, to nie mój styl.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Meble w klimacie Chesterfield?

Post autor: bajaola »

Zawsze podobały mi się takie meble, to piekny styl i bardzo elegancki. Od dawna planowałam zakup sofy czy kanapy do naszego salonu, ale zawsze cos szło nie po mojej myśli. Jenak juz za parę dni to cudeńko slf24pl/sofa-dwuosobowa-chesterfield-max.html stanie w naszym salonie i jak widać udało sie jeszcze z tą promocyjną ceną. Ja to jednak mam szczęście do takich promocji. Już nie mogę się doczekać, aby usiąść na niej i dumnie wypić kawę.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Meble w klimacie Chesterfield?

Post autor: kapitalna »

Mnie osobiście bardzo podobaja się meble systemowe i modułowe Layman, z resztą sami zerknijcie. Bardzo unikalne, nic takiego co można dostać w popularnych sieciówkach... zupełnie inny styl, w sam raz do wnętrz w klimacie nowoczesnym, ewentualnie klasycznym
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Meble w klimacie Chesterfield?

Post autor: siedemosiemdwa »

Meble modułowe to świetne rozwiązanie. Dzięki temu można w miarę niskim kosztem urządzić nawet trudne w aranżacji pomieszczenie.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Meble w klimacie Chesterfield?

Post autor: AlaKawa »

Rewelacyjne propozycje. Przy czym osobiście dodałabym tutaj także jakieś niebanalne lampy. CIekawe produkty tego rodzaju w swojej ofercie posiada niewątpliwie internetowy sklep z oświetleniem domodes.pl. Znajdziemy tam lampy świetnej jakości, bardzo różnorodne, a co więcej prezentują się one naprawdę niesamowicie:).
ODPOWIEDZ