Jakie firany do salonu?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Jakie firany do salonu?

Post autor: Mikowicz »

Macie jakieś rady co wybrać?
Tutaj spokko.pl/c/223/laser-cut-firany-gotowe-akcesoria-i-dekoracje.html widziałam takie firany wycinane laserowo.
Wydaje mi się, że to dobry wybór, ale może macie jakieś inne rady i wskazówki?
Chętnie dowiem się czegoś więcej.
Chciałabym móc porównać różne opcje.
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jakie firany do salonu?

Post autor: Hyorin »

Ja lubię proste firany. Najlepiej bez żadnych ozdób, falbanek, kwiatków itp. Mają nie mieć wzorów.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jakie firany do salonu?

Post autor: siedemosiemdwa »

Modne ostatnio są proste, długie firany. Takie, które sięgaja do ziemi. Najlepiej pasują oczywiście do salonu oraz do sypialni.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Jakie firany do salonu?

Post autor: AlaKawa »

Proste, długie firany to zdecydowanie dobry pomysł. Przy czym jednocześnie, warto zastanowić się jak dobrać oświetlenie do salonu . W końcu bowiem jakby nie patrzeć, w pomieszczeniu tym spędzamy dużo czasu i fajnie byłoby, gdyby panowała w nim przyjemna atmosfera:).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Jakie firany do salonu?

Post autor: Dorota40 »

Mnie się podobaja i takie długie eleganckie firany
i zupełnie krótki, akie tylko do wysokości parapetu, chyba kwestia gustu :)
Czas i tak upłynie.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Jakie firany do salonu?

Post autor: Aleksandra »

siedemosiemdwa pisze: czw cze 06, 2019 9:25 am Modne ostatnio są proste, długie firany. Takie, które sięgaja do ziemi. Najlepiej pasują oczywiście do salonu oraz do sypialni.
Ta moda to już trwał od ładnych paru lat i wydaje mi się, ze szybko się nie skończy, i to z prostego powodu: takie długie firany po prostu się rewelacyjnie prezentują i mają w sobie to coś :)
Ja teraz przeglądam właśnie tego typu firany w sklepie https://firanybachowice.pl/13-firany i powiem Wam, że naprawdę ciężko się zdecydować, jak jest tyle przepięknych wzorów do popodziwiania.
A, że firanki się raz na parę lat zmienia czy dokupuje nowe, to trzeba do tego nieźle przysiąść, żeby wybrac takie naj naj :)
ODPOWIEDZ