2500zł starczy na dobry narożnik?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

2500zł starczy na dobry narożnik?

Post autor: Mikowicz »

Chodzi mi o narożnik do salonu.
Jaki wybrać?
Gdzie szukać takiego do 2500 zł dobrej jakości?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: 2500zł starczy na dobry narożnik?

Post autor: Anita12 »

Moim zdaniem wystarczy na całkiem niezły mebel.
Tutaj http://zeusmeble.pl/ widziałam coś takiego.
Mają tam duży wybór takich kanap do 2500 zł.
W sumie i kanapy i sofy czy narożniki.
Tak czy inaczej - najlepiej pewnie będzie po prostu przejrzeć sobie różne oferty.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: 2500zł starczy na dobry narożnik?

Post autor: niewazne »

Mikowicz pisze: czw sty 31, 2019 12:25 pm Chodzi mi o narożnik do salonu.
Jaki wybrać?
Gdzie szukać takiego do 2500 zł dobrej jakości?
W sklepach stacjonarnych bywa drożej, nie polecam wybierac się rownież do Ikei. O ile meble pokojowe są tam niezłe, to meble wypoczynkowe są moim zdaniem kiepskiej jakości w stosunku do wysokiej ceny jakie za nie trzeba zapłacic.

Polecam szukać w sklepach internetowych, sam zamawiałem w takich sklepach meble do salonu czego początkowo trochę się obawiałem, ale meble przyszły bardzo dobrze wykonane tak więc jestem zadowolony tej decyzji. Zerknij sobie na tę stronę
Narożniki wyprzedaż

W sklepie znajdziesz sporo dobrej klasy mebli pokojowych.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: 2500zł starczy na dobry narożnik?

Post autor: Dorota40 »

Spokojnie powinno wystarczyć, to jest nawet powiem cena dość dorga, bo spokojnie znajdziesz i taniej.
Ale to wiadomo, zależy gdzie, trzeba poszukać, posprawdzać wyprzedaże,
to spokojnie się zmieścisz. Ja zerkam też na gazetki reklamowe z agata meble warszawa - czasem mają jakieś naprawdę ładne meble w dobrych cenach, ale w ograniczonym czasie,
wiec jak się uda załapać to super.
Narożniki też widziałam, wiec na luzie.
Czas i tak upłynie.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: 2500zł starczy na dobry narożnik?

Post autor: Majeczkaa »

Moim zdaniem to w sam raz, chyba, że celujesz w jakieś klasyczne skórzane za 10 tysięcy, to może nie starcyzć :P
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: 2500zł starczy na dobry narożnik?

Post autor: AlaKawa »

Skórzane narożniki czy generalnie meble, to zdecydowanie nie jest opcja dla mnie. Natomiast już w znacznie niższej cenie można zakupić wygodny i fajnie prezentujący się narożnik z oferty BirdMeble . Możemy tutaj indywidualnie dobrać odcień poszczególnych materiałów obiciowych, a co więcej mebel ten doskonale sprawdzi się także w nieco mniejszym mieszkaniu:).
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: 2500zł starczy na dobry narożnik?

Post autor: żiżka »

Ano jak teraz inflacja i wszystko pieknei podskoczyło go góry to chyba teraz trzeba trochę więcej liczyć
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: 2500zł starczy na dobry narożnik?

Post autor: Hyorin »

Jak dla mnie 2500 zł to trochę za mało na DOBRY MEBEL, chyba, że trafi się jakaś promocja
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: 2500zł starczy na dobry narożnik?

Post autor: foxi11 »

Za 2500 ? - myślę ,że bez problemu. Trzeba się tylko dobrze rozejrzeć. Poszukaj w sklepach stacjonarnych oraz w necie.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: 2500zł starczy na dobry narożnik?

Post autor: Leosia »

żiżka pisze: wt lis 23, 2021 9:11 pm Ano jak teraz inflacja i wszystko pieknei podskoczyło go góry to chyba teraz trzeba trochę więcej liczyć
Rzeczywiście inflacja trochę namieszała w naszych planach finansowych... bo przecież każdy bez wyjątku jeśli zarabiamy pieniądze to cały czas planujemy na co będziemy je wydawać. Czy wiecie tak na prawdę co oznacza inflacja, dla przeciętnego Polaka? Warto znać podstawowe pojęcia z tego zakresu i wiedzieć jak bronić się przed infkacją.
ODPOWIEDZ