Wybór telewizora

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Wybór telewizora

Post autor: kapitalna »

Urządzam właśnie salon i zastanawiam się na jaki telewizor się zdecydować. Do tej pory miałam LED ale widzę, że pojawiają się coraz to nowe technologie https://www.euro.com.pl/artykuly/wszyst ... psze.bhtml Na jaki typ się teraz zdecydować? jakie macie u siebie i jak opinie? decyzję muszę podjąć na dniach i liczę na jakieś rady.
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Wybór telewizora

Post autor: Hyorin »

Coraz więcej jest tych nowych technologii, ale zazwyczaj więcej takie telewizory kosztują.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Wybór telewizora

Post autor: Arek454 »

Jeśli jeszcze nie trafiłeś na żaden ciekawy model w zakresie wyboru porządnego telewizora do swojego salonu, czy sypialni to zajrzyj sobie do oferty producenta Manta ponieważ mają zarówno te mniejsze, jak i większe modele. Jak na przykład mój zakup 50 calowy, czyli 50LUN120D - Telewizor TV 50'' UHD DVB-T2 HEVC/265. Z wysoką jakością obrazu 4K, systemem Smarttv, czy także wysoką klasą energooszczędności i systemem smarttv
emanea
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

Re: Wybór telewizora

Post autor: emanea »

Wybór telewizora to jedno ale warto tez pomyśleć o porządnej kablówce by mieć co oglądać w te zimowe wieczory :) ja mieszkam w Białymstoku i tu jestem bardzo zadowolona z telewizji od dostawcy Elpos. Mam wiele fajnych kanałów a do tego płace niewysokie rachunki co miesiąc. Dostawca ma też w ofercie dobry internet :)
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Wybór telewizora

Post autor: alenka »

emanea pisze: śr gru 15, 2021 2:11 pm Wybór telewizora to jedno ale warto tez pomyśleć o porządnej kablówce by mieć co oglądać w te zimowe wieczory :) ja mieszkam w Białymstoku i tu jestem bardzo zadowolona z telewizji od dostawcy Elpos. Mam wiele fajnych kanałów a do tego płace niewysokie rachunki co miesiąc. Dostawca ma też w ofercie dobry internet :)

to prawda, sam wybór kablówki jest istotny. jeśli chodzi o Elpos to tak się składa, ze także znam i polecam tego dostawcę, ty możecie przejrzeć ich pełną ofertę http://elpos.net/. u mnie jest akurat światłowód więc spokojnie mogę i pracować zdalnie.
KasiaKorczyk
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 12:03 pm

Re: Wybór telewizora

Post autor: KasiaKorczyk »

polecam telewizory z ledami na tyle, bardzo dają fajny efekt - zwłaszcza wieczorem
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Wybór telewizora

Post autor: Leosia »

KasiaKorczyk pisze: czw kwie 14, 2022 9:35 am polecam telewizory z ledami na tyle, bardzo dają fajny efekt - zwłaszcza wieczorem
Zgadzam się z przedmówcą. Taka poświata daje rewelacyjny efekt. Z tego co pamietam to Philips ma to w standardzie.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Wybór telewizora

Post autor: foxi11 »

Wybierzcie duży telewizor, kupiliśmy 55 calowy telewizor i jeszcze wydaje nam się ,że mógłby być większy.
ODPOWIEDZ