Lampa podłogowa z bąbelkami?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Lampa podłogowa z bąbelkami?

Post autor: Aleksandra »

Potrzebna mi Lampa podłogowa z taki charakterystycznymi bąbelkami na nóżce - nie wiem jak to wyjaśnić, a w grafice gugli nie widze - może kojarzycie gdzie można takie dostać?
Pan Strach
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Lampa podłogowa z bąbelkami?

Post autor: boom99 »

Boziu, takich lamp są setki...
o coś w tym guście Ci chodzi może?:
Obrazek Obrazek
czy coś innego?
jak takie jak wyżej, to zdjęcia są z dekoracje.brw.com.pl/oswietlenie/lampy-podlogowe - tam w kwietniu mają duże zniżki na oświetlenie - nawet 70% można wyhaczyć, więc podpowiadam:)
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Lampa podłogowa z bąbelkami?

Post autor: yettie »

Zajrzyjcie również na stronę <reklama wycięta, proszę czytać regulamin> . Znajdziecie tutaj naprawdę ładne lampy podłogowe. Polecam.
Ostatnio zmieniony czw maja 22, 2014 7:52 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Lampa podłogowa z bąbelkami?

Post autor: Hyorin »

To ja muszę przyznać, że pierwszy raz widzę taką lampę, ale bardzo podoba mi się ta czarna :).
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Lampa podłogowa z bąbelkami?

Post autor: niewazne »

A może coś takiego lepiej, jak na zdjęciu.
Super, nie? Sama myślę, czy sobie nie kupić podobnej. Zawsze lubiłam lampy z kryształkami, bo pieknie rozbijają światło i oświetlają pomieszczenia. I do tego super wyglądają.
Ta, która jest na zdjęciu jest ze sklepu Luxar. Bardzo mi się podoba, zresztą, myślę, że nie tylko ja tak sądzę.
Załączniki
1.jpg
1.jpg (15 KiB) Przejrzano 4517 razy
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Lampa podłogowa z bąbelkami?

Post autor: kangurka »

Całkiem nieźle prezentują się te produkty na zdjęciach, ale ja wolę jednak lampy wiszące. Myślę, że dają dużo więcej możliwości, choć takie podłogowe mogą być oczwyiście ich dopełnieniem.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Lampa podłogowa z bąbelkami?

Post autor: Majeczkaa »

Takie lampy kompletnie nie przemawiają do mnie i wydają mi się bardzo kiczowate. Poza tym w większości sklepów ich jakosc pozostawia wiele do życzenia. Sama chce kupić niedługo lampę i na pewno nie kupię jej ani w sklepie sieciowym ani nie bedzie to lampa z bąbelkami. Chce kupic sobie prostą lampę nowoczesnie wygladającą. Kilka ciekawych modeli widziałam tutaj acertopl/ , ale nie potrafię zdecydowac się na konkretną. Pomozecie?
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Lampa podłogowa z bąbelkami?

Post autor: AlaKawa »

Sama nawet nie do końca umiem sobie wyobrazić, jak taka lampa wygląda. Bądź co bądź niewątpliwie bardzo fajnymi propozycjami mogą okazać się tego rodzaju lampy industrialne. Mamy tutaj spory wybór modeli wysokiej jakości, które naprawdę świetnie się prezentują, a przy tym niewątpliwie dodadzą każdemu pomieszczeniu charakteru.
ODPOWIEDZ