Zaprojektowałam regał - co dalej?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Zaprojektowałam regał - co dalej?

Post autor: Anita12 »

Zaprojektowałam sobie regał, który chciałabym postawić w salonie.
Nie wiem tylko jak zabrać się za realizację tego projektu. Myślimy o tym, żeby zrobić to samodzielnie, ale nie bardzo wiemy gdzie znaleźć hurtownię z w której obsługują klientów indywidualnych.
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Zaprojektowałam regał - co dalej?

Post autor: Kawowa »

Nie wiem skąd jesteś, ale mogę podpowiedzieć, że w Nysie i w Opolu jest hurtownia Stolarz.
I jak sama nazwa wskazuje - jest tam wszystko, co może przydać się przy budowaniu mebli według własnego pomysłu.
Płyty meblowe, które tam sprzedają są dostępne we wszystkich możliwych kolorach, jest też spory wybór jeśli chodzi o akcesoria. Obsługują też klientów indywidualnych.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Zaprojektowałam regał - co dalej?

Post autor: designerka »

Płyty meblowe kupisz w każdym sklepie budowlanym - widziałam takie w Obi, Castoramie i Leroy Merlin. Tylko nie wszędzie oklejają brzegi.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Zaprojektowałam regał - co dalej?

Post autor: siedemosiemdwa »

Jeśli masz swój własny projekt to zwróć się z tym do stolarza - przynajmniej doradzi Ci przy okazji, czy nie trzeba czegoś zmienić etc.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Zaprojektowałam regał - co dalej?

Post autor: AlaKawa »

Powiem szczerze, że sama swego czasu też rozważałam zaprojektowanie regału, jednak na rynku jest jednak na tyle świetnych propozycji, że ostatecznie zrezygnowałam. Bardzo fajną ofertę zarówno mebli, jak i wielu innych elementów wyposażenia do domu możemy znaleźć np. w Centrum Handlowym domoteka . Mamy tutaj mnóstwo ciekawych propozycji do wyboru, a co więcej często możemy skorzystać z różnego rodzaju promocji, wobec czego tym bardziej warto wziąć tą opcję pod uwagę:).
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Zaprojektowałam regał - co dalej?

Post autor: siedemosiemdwa »

wydaję mi się, że jak masz zrobionego coś samodzielnie, to satysfakcja jest większa. Ja tak zaprojektowałam meble w kuchni i choć wykonał je stolarz, to ja do dziś jestem z siebie dumna.
Monikka80
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 10, 2016 7:04 pm

Re: Zaprojektowałam regał - co dalej?

Post autor: Monikka80 »

Ja też swój zaprojektowałam, ale wykonał już go solarz, bo to skomplikowany regał ze szkłem i mnóstwem szuflad. Chciałabym teraz zmienić gałki na inne, bo jakoś te ceramiczne już mi się znudziły, za dużo ich też wszędzie. Jakie macie u siebie?
ODPOWIEDZ