Jak urządzaliście pokoje nastolatkom?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Jak urządzaliście pokoje nastolatkom?

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Jak urządzaliście pokoje nastolatkom?
Jakies meblościanki, komplety mebli, zestawy? Czy wasze nastolatki wybrzydzają?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Jak urządzaliście pokoje nastolatkom?

Post autor: Aleksandra »

To zależy na co Cię stać:)
Fajne meblościanki młodzieżowe mają np w Black Red White, jak ta:
Obrazek
tanie nie są, bo ponad 1600 pln, ale teraz można je kupić w ratach bez procentów: 30 rat bez oprocentowania i bez pierwszej wpłaty.
Tu masz adres: brw.com.pl/mebloscianki/?m=4,pokoj-mlodziezowy, ale oczywiście u nich chyba tylko w salonie można kupić z tego co kojarzę.
Laurka1
Zaglądacz forumowy
Posty: 22
Rejestracja: wt mar 04, 2014 12:37 pm

Re: Jak urządzaliście pokoje nastolatkom?

Post autor: Laurka1 »

Ja lubię mocne akcenty w pokoju. Co sądzisz o tej tapecie z delfinem? domowladni.pl/projekt/5722-dziecko-w-podwodnym-swiecie-
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jak urządzaliście pokoje nastolatkom?

Post autor: siedemosiemdwa »

Jestem zdania, że pokój powinien być nowoczesny i możliwie minimalistyczny. Podobają mi się bardzo szare ściany z pomarańczowymi, laminowanymi półkami - ciekawy efekt to daje.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Jak urządzaliście pokoje nastolatkom?

Post autor: Aleksandra »

Minimalizm zawsze w cenie :) Ale oczywiście z odpowiednią porcjów kolorów dopasowanych do wieku nastolatka.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Jak urządzaliście pokoje nastolatkom?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Typowe tradycyjne meblościanki są raczej wypierane przez meble systemowe, które ze względu na bogaty wybór brył każdy może dopasować do swoich potrzeb. Jeśli chodzi o meble młodzieżowe, obecnie dużą popularnością cieszą się meble, które projektowane są stricte dla tej grupy docelowej, jak np.:

meble Flexy
meble Ikar

Tego rodzaju kolekcje możemy dopasować do temteramentu dziecka czy kolorystyki pokoju poprzez dobór frontów (Flexy) lub wybór kolorystyki uchwytów (Ikar).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Jak urządzaliście pokoje nastolatkom?

Post autor: Dorota40 »

To fakt, chociaż przyznaję, że sa mebloscianki, które mi się autentycznie podobają.
OStatnio na takie trafiłam przeglądając sobie meble BIK (meble-bikpl/product-pol-10231-Zestaw-mebli-Mili-z-biurkiem.html) - prostota, funkcjonalność no i jeszcze opcja wybrania sobie dowolnego koloru okleiny.
Z nastolatkami jest tak, że szybko wyrastają z mebli, więc lepiej kupić tańsze, a praktyczne a potem zmienić na bardziej "dorosłe" niż szaleć juz na etapie nastu lat, jak potem i tak trzeba będzie takie meble wymienić.
Laurka1
Zaglądacz forumowy
Posty: 22
Rejestracja: wt mar 04, 2014 12:37 pm

Re: Jak urządzaliście pokoje nastolatkom?

Post autor: Laurka1 »

Hmmm, mówicie, że odcienie szarości? To może coś takiego? Chodzi o ostatnie zdjęcie na dole: wnetrzarstwopl/artykuly/36479-kuszaca_awangarda.html
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Jak urządzaliście pokoje nastolatkom?

Post autor: kalioppe »

Powiem Wam, że to spore wyzwanie.
Nam zeszło na to bardzo dużo czasu, nerwów i pieniędzy.
Z perspektywy czasu myślę, że dużo lepszą opcją jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy. Efekt będzie dostosowany do naszych oczekiwań, a sami nie będziemy musieli kiwnąć nawet palcem :)
kasia123
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: czw mar 10, 2016 11:08 am

Re: Jak urządzaliście pokoje nastolatkom?

Post autor: kasia123 »

Można wybrać też ciekawą tapetę do pokoju nastolatka. Najlepiej, aby sam wybrał, to będzie odpowiadała jego stylowi lub zainteresowaniom. Takie tapety młodzieżowe znajdziecie na stronie: <tu admin, za spam dziękujemy>
ODPOWIEDZ