Poduszki jako element dekoracyjny

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Poduszki jako element dekoracyjny

Post autor: Anita12 »

Czy u was też poduchy i poduszki wszelkiego rodzaju pełnią funkcje dekoracyjne?
Robicie same takie poszewki czy kupujecie gdzieś?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Poduszki jako element dekoracyjny

Post autor: Kawowa »

U mnie w salonie jest istne królestwo poduszek. Lubię je jako element dekoracji, zwłaszcza jak każda ma inny wzór czy kolor.
No i cały czas dokupuję kolejne poszewki. Tu widziałam fajne: lotaripl/produkty/poduszki.html

Sama takich dekoracji nie robię, bo niestety jestem manualnym beztalenciem :)
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Poduszki jako element dekoracyjny

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Poduszki mogą być prawdziwą ozdobą salonu i mają duży wpływ na jego ogólny wygląd. Czasami kupując kanapę czy narożnik można otrzymać w komplecie już kilka sztuk poduszek
artystka
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 19, 2013 9:13 am

Re: Poduszki jako element dekoracyjny

Post autor: artystka »

I co ważne można je regularnie zmieniać dostosowują kolor do pory roku czy aktualnego nastroju;)
Margo
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: śr lip 01, 2015 6:43 pm

Re: Poduszki jako element dekoracyjny

Post autor: Margo »

To prawda, sama bardzo lubię zmiany i mam sporo poszewek w różnych kolorach.To szybki sposób na odmianę aranżacji.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Poduszki jako element dekoracyjny

Post autor: siedemosiemdwa »

Też mi się tak wydaję. Czasami nie trzeba wymieniać całej poduszki, wystarczy poszewka ;).
omnis
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 13, 2015 8:06 am

Re: Poduszki jako element dekoracyjny

Post autor: omnis »

Rozumiem, że takie poszewki zamawiasz według swojego projektu? Oczywiście poduszki są i u mnie jednak nie przepadam za sposobem "na bogato" czyli cała góra poduszek.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Poduszki jako element dekoracyjny

Post autor: Majeczkaa »

Bardzo lubię różne poduszki, a niedawno widziałam przepiękne kwieciste poduszki u swojej bratowej. Byłam zaskoczona, bo zostały one wykonane z materiału tapicerskiego, a zawsze wydawało mi się, że poduszki wykonywane są z innego materiału. Postanowiłam sobie takie zrobić. Szukałam już materiałów i zdecydowałam sie. Jaki z tych materiałów najbardziej Wam się podoba?

Admin: proszę nie umieszczać linków w każdym poście, bo będą usuwane.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Poduszki jako element dekoracyjny

Post autor: Majeczkaa »

Poduszki moga bardzo fajnie sprawdzac się we wnętrzu o ile dobrze je do niego dobierzemy. Ja mam salon i sypialnie bardzo minimalistyczną i surową i żeby trochę to przełamać i ożywić wnętrze zakupiłam nowoczesne wełniane poduszki z tej oferty wooldesignpl/pl_poduszki-dziergane,14.html . Polecam Wam zajrzeć na stronę tego sklepu, bo oferowane przez nich produkty sa wykonane z wełny wysokiej jakości i mają nowoczesny wygląd.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Poduszki jako element dekoracyjny

Post autor: designerka »

Moim zdaniem w każdym salonie i sypialni muszą znaleźć się poduszki dekoracyjne. Są nie tylko ozdobą, ale i dekoracją. Jest ich tyle do wyboru: homebook.pl/produkty/poduszki-dekoracyjne, że z pewnością znajdzie się takie, które się spodobają i będą pasowały do wystroju.
ODPOWIEDZ