Jaki fotel do ciemnego salonu?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jaki fotel do ciemnego salonu?

Post autor: designerka »

W sumie może i racja. Jasnoróżowy lub błękitny, a nawet jasnoszary może być lepszy. Fotele uszaki dostępne są też z wzorzystym obiciem, zobaczyć je możecie na stronie: homebook.pl/produkty/fotele/opcje-rodzaj-fotel-uszak. Myślę, że taki jest bardzo wygodny. Nie mówiąc o tym, jak bardzo modny.
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Jaki fotel do ciemnego salonu?

Post autor: niewazne »

Może znajdziesz u siebie jakiś wolny kącik, gdzie będziesz mógł go zmieścić.
Swoją drogą ja również ostatnio kupowałem sobie nowe meble do mieszkania - konkretnie w sklepie meble Arkadius... Wśród nich również znalazł sie wygodny fotel. Trochę zaoszczędziłem ponieważ porównywałem sobie ceny w sklepach stacjonarnych a internetowych i jednak wychodziło znacznie korzystniej na rzecz tych internetowych. Ceny są jednak o wiele niższe.
Sam fotel bardzo wygodny, codziennie wieczorem sobie siadam i czytam gazetki.

W sklepie w dobrej cenie mają również narożniki Wrocław tak wiec jeśli ktos ogólnie szukałby wygodnych mebli wypoczynkowyh do mieszkania, to warto jest tam sobie te meble przejrzeć.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Jaki fotel do ciemnego salonu?

Post autor: AlaKawa »

Jasne dodatki w przypadku ciemnych wnętrz to bardzo dobry pomysł. Przy czym myślę sobie, że zanim jeszcze dokonamy ostatecznego zakupu, warto sprawdzić lampy pasujące do każdego wnętrza. Wiele na temat tego rodzaju produktów możemy dowiedzieć się z bloga iluve i myślę sobie, że będzie to naprawdę interesująca lektura.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Jaki fotel do ciemnego salonu?

Post autor: niewazne »

Postawiłbym tutaj na jakiś jaśniejszy kolor. Nie musi byc to rzecz jasna fotel biały, bo taki nie będzie zbyt praktyczny jeśli chodzi o kwestię utzymania w czystości. Ale mozę byc to szarość, ewentualnie beż. Takie są o wiele łatwiejsze do utrzymania w dobrym stanie.

Od siebie również dorzuce miejsce, w którym mozecie poszukac mebli wypoczynkowych do salonu
mebletkaninypl/sofy-i-kanapy-biurowe-cat-392

W sklepie jest spory wybór w dobrych cenach.
Obrazek
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Jaki fotel do ciemnego salonu?

Post autor: bajaola »

Zamiast debatować na odpowiednim kolorem, przeczytajcie ten artykuł slf24pl/blog/post/jak-dobrac-fotel-do-sofy . Przecież każdemu ma prawo podobać się co innego i jeden weźmie np biały, a ktoś inny powie, że w ciemnym pokoju ładnie będzie wyglądał również ciemny. Ja w każdym razie zanim kupiłam swój fotel przeczytałam i źle na tym nie wyszłam.
ODPOWIEDZ