Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Mako24
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 1:19 pm
Kontaktowanie:

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: Mako24 »

Sprawdziłam, zatrudnienie kogoś do aranżacji mieszkania jest zupełnie nieopłacalne. Trzeba po prostu zaufać swojej intuicji, dać się ponieść wyobrażeniom, popytać znajomych i przyjaciół. W internecie publikowanych jest mnóstwo informacji, co, jak, z czym połączyć, że ładnie współgrało. Osobiście, dzięki blogom zdecydowałem się na zakup mebli pokojowych z tej właśnie stronki. Jestem totalnie zaskoczona oryginalnością mojego zestawu oraz porządnego wykonania. Gdyby meble nie zostały mi wniesione do domu, nie wiem jakbym sobie sama poradziła. Wielki plus z stronę Mirjan24 :)
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: designerka »

Moim zdaniem to się nie opłaca. To bardzo wysokie koszty, a w zasadzie niewiele się ma więcej nić to, co można samodzielnie wyszukać w sieci.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: Martis04 »

Jeżeli koś ma taką potrzebę... ale ja bym się dobrze zastanowiła nad tym ;) :) Nie zawsze są oni potrzebni.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: kapitalna »

Jeśli ktoś nie ma czasu ani umiejętności do aranżowania wnętrz to całkowicie zasadne jest zatrudnić wykwalifikowaną firmę. Polecam https://kael.eu/works - tutaj na stronie można obejrzeć przykładowe projekty wnętrz, a są one przepiękne
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja nie widziałam takiej potrzeby. Ale nie każdy ma ochotę/czas/umiejętności zajmować się tym samodzielnie, więc po co się męczyć.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: niewazne »

Z mojej strony: jeśli jest miejsce to większa niż 45 cm zmywarka. Koniecznie robot sprzątający, życie mi odmienił. Mam model Xiaomi 1c i robi super robotę. Raz na dwa tygodnie sama umyję, a tak to tylko mój Alojzy dziennie odkurza i mopuje. Suszarka do ubrań to kolejny plus, zero wiszącego prania. Jeśli prysznic to tylko normalny, z opływem w podłodze. Żadnych gotowych kabin, one po czasie są nawet po umyciu brudne. Planuj gniazdka, bo inaczej przedłużacze będą wszędzie. Dzięki oczyszczaczowi powietrza osadza się sporo mniej kurzu, zawłaszcza w sezonie grzewczym.
Fajne tanie meble kuchenne znajdziecie jeszcze w tym sklepie. Polecam zajrzeć, ostatnio zamawiałem tam meble do kuchni i jestem zadowolony.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: siedemosiemdwa »

A co to ma do projektantów wnętrz? Bo ja za bardzo nie widzę związku. No chyba, że projektant ci w tym wszystkim pomagał...
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: Martis04 »

Jeśli nie masz absolutnie pomysłu ani chęci na to, by zając się samodzielnie wystrojem wnętrz, to czemu nie...
ODPOWIEDZ