Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: Hyorin »

Ja też szukam pomysłów na aranżacje w internecie. Tak trafiłam na porady jak urządzić wnętrze w kolorze niebieskim. Bardzo lubię ten kolor, więc chyba czeka mnie lato remontów.
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: designerka »

A to ja akurat nie lubię niebieskiego. Ani we wnętrzach, ani w garderobie. Jednakże nigdy nie zatrudniłabym nikogo do aranżacji swoje domu.
olgaa884
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: sob lip 09, 2016 1:23 pm

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: olgaa884 »

Niewiele osób potrafi samodzielnie zaaranżować sobie dom, czy mieszkanie, tak aby miało to ręce i nogi, więc z pewnością warto kogoś do tego wynająć, chociaż trzeba się liczyć z kosztami - zazwyczaj od kilkudziesięciu do kilkuset zł za metr, w zależności od doświadczenia i renomy projektanta. Ciekawe projekty mają tutaj <admin zaleca lekturę regulaminu, ban> - niektóre można obejrzeć na ich stronie.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: designerka »

A to ja nie zauważyłam, żeby ludzie wokół mnie mieli z tym jakieś wielkie problemy. Uważam, że wręcz przeciwnie - w każdym domu mi się podoba.
KlaraLoo
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz lip 17, 2016 6:00 pm

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: KlaraLoo »

No, ja uważam, że tak - warto zatrudnić od tego specjalistów, bo wtedy mamy gwarancję, że wnętrze nie tylko będzie urządzone estetycznie i zgodnie z Twoim gustem (no, bo raczej projektant nie zaproponowałby Ci niczego od czapy - zawsze najpierw chce poznać Twoje oczekiwania, ulubioną stylistykę itp.), ale też będzie funkcjonalne - tzn. pomyślane tak, żeby poruszanie się po domu nie stanowiło problemu ;) Od siebie polecam Mobiliani Design z Bydgoszczy - robili mi cały projekt mieszkania i fajne było to, że w przypadku kuchni, miałam nie tylko projekt, ale też zrobione meble na zamówienie. Tu możecie zobaczyć niektóre projekty - <admin zaleca lekturę regulaminu, . Ja polecić mogę na pewno - fajne pomysły, sympatyczny kontakt i wszystko szybko.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: kapitalna »

olgaa884 pisze:Niewiele osób potrafi samodzielnie zaaranżować sobie dom, czy mieszkanie, tak aby miało to ręce i nogi
zgadzam się z tym. choć z pozoru jest ok, to nie ma szału. a jak się bardziej przypatrzeć to jest wiele niedociagnieć, mieszanie stylów i ogólny brak dbałości o szczegóły. i ja mam ten problem dlatego myślę, aby kogoś wynająć. w Warszawie znalazłam takie biuro projektowe http://perfectspace.pl/oferta_wykanczanie_wnetrz/ , które proponuje ciekawe realizacje. znacie je może?
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja wolałam sama robić wszystko w domu. To dało mi naprawdę wiele satysfakcji i nie zatrudniłabym jednak projektanta.
monikabert90
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 25, 2016 9:24 am

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: monikabert90 »

Moim zdaniem warto skorzystać z takich usług. Sama korzystałam z projektu kuchni i salonu, który zrobiła dla mnie firma , i byłam bardzo zadowolona. Ich przykładowe realizacje można zobaczyć tutaj <złamanie regulaminu forum>. Firma wzięla pod uwage wszystkie moje wskazówki, więc wnętrze zaprojektowali mi dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam :) Polecam serdecznie ;)
Mako24
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 1:19 pm
Kontaktowanie:

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: Mako24 »

Myślę, że nie ma sensu nikogo zatrudniać. ;) Jest tyle gotowych aranżacji dostępnych na blogach i sklepach meblowych http://www.mirjan24.pl/844-biale-meble , że na pewno coś wybierzesz odpowiedniego dla siebie. Zacznij przeglądać katalogi, gazety, pobudź trochę swoją wyobraźnię.
Spróbuj rozeznać, jaki styl najbardziej Ci odpowiada i szukaj dalej gotowych projektów. 8-) 8-) 8-) 8-)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: designerka »

Mam podobnie. Wszystko wolę urządzać sama. Nie potrzebuję do tego pomocy. Szukam inspiracji w Internecie.
ODPOWIEDZ