Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: Kawowa »

Myślicie, że opłaca się zatrudnić kogoś, kto zaprojektuje nam wnętrze domu?
Ile taka usługa może kosztować?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: Anita12 »

O tym czy warto kogoś zatrudnić, to musisz zdecydować samodzielnie - jeśli nie czujesz się na siłach urządzać swoje mieszkanie, to nie ma sensu się z tym szarpać.
Porównaj sobie różne oferty, np. http://dekor-bud.eu/ - firma oferuje projektowanie wnętrz w Rzeszowie i okolicach.
Co do cen - te raczej są ustalane indywidualnie, bardzo rzadko można trafić na konkretny cennik.
Wpływają na to takie czynniki jak stopień trudności, metraż mieszkania itd
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: kangurka »

Myślę, że w dzisiejszych czasach znajdziemy w sieci tyle inspiracji, że jeżeli nie mamy nadwyżki pieniędzy, można się bez tego obyć.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: kalioppe »

Dokładnie tak - szkoda kasy.
Sama jestem teraz na etapie urządzania mieszkania i głównie w necie szukam inspiracji.
Aktualnie czytam sobie o doborze rolet: http://lotari.pl/ .
Trochę czasu trzeba, żeby zorientować się w temacie, ale moim zdaniem warto.
Satysfakcja z tego, że coś robię sama jest ogromna :)
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: Pumpilka »

e daj spokój, rolety to pikuś - aranzacja wnetrza od zera to jest coś,
a rolety to każdy głupi wybierze i nie potrzeba do tego projektanta.

P. s Myślicie że projektant wnętrza z wawy dojedzie też do Gdyni czy za jakąś zbyt duzą kasę tylko...?
Pyzata
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: Aleksandra »

Chyba za bardzo dużą kasę - ale to się nie opyla, bo weź pod uwagę że potem skąd miałby brać materiały do wykonania aranżacji? Jak robi w innym mieście, to nie ma kontaktów z hurtownikami, sklepami itd, zniżek - a co za tym idzie dla Ciebie koszt takiego urządzenia mieszkania też będzie wyższy. To już lepiej poprzeglądaj sobie oferty projektantów na miejscu, w Trójmieście np.: http://aranzacja.net/oferta/ - polecę, bo oni będą w stanie zrobić Ci wtedy projekt taniej.
proste
mariel
Zaglądacz forumowy
Posty: 52
Rejestracja: pt lip 31, 2015 9:50 am

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: mariel »

Nie ma sensu na wszystkim oszczędzać. Ja już widziałam koszmarne wnętrza zaprojektowane przez tych, którzy też twierdzili, że szkoda pieniędzy na projektanta. To naprawdę nie są wielkie pieniądze, a duża pomoc. Dobre biuro projektanckie potrafi wyczarować naprawdę ciekawe efekty, np. biuro z Bydgoszczy http://mobilianidesign.pl/projekty-wnet ... -prywatne/ które jednak nie ogranicza się do rynku lokalnego i nawet osoby z innych miast mogą skorzystać z usług biura.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: brutus »

Według mnie tylko nieliczni ludzie potrafią zaaranżować sobie mieszkanie czy dom, tak by potem być z tego na prawdę zadowolonym :). Jak ktoś ma kasę to ja zdecydowanie jestem za projektantem.
serwispolska
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 10, 2016 10:35 am
Kontaktowanie:

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: serwispolska »

Witam to dość kosztowne ale jak cię stać to jasne. Jednak teraz w katalogach masz tak wiele inspiracji, ze może to Ci wystrczy
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Zatrudnić kogoś do aranżacji wnętrza?

Post autor: siedemosiemdwa »

W internecie można znaleźć naprawdę wiele aranżacji. Ja zazwyczaj szukam pomysłów na różnych blogach.
ODPOWIEDZ