Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Cezary123
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:20 pm

Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: Cezary123 »

Myślę o remoncie łazienki, a jak wiadomo wiąże się to z zakupem akcesoriów. Znacie może jakiś ciekawy sklep internetowy, w którym znajdę bogatą ofertę potrzebnych mi rzeczy? Tak szukając to znalazłem sanit-express.pl ale dziwne, że wcześniej go nie widziałem, mimo że to duży sklep? Robił może ktoś z Was tam zakupy?
Pan Strach
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Re: Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Nie robiliśmy, ale w internecie na pewno znajdziesz wiele fajnych i bogato wyposażonych sklepów z akcesoriami łazienkowymi.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: Aleksandra »

Ja też nie kojarzę, ale zgodzę się, że dzisiaj to w e-sklepach jest taki wybór jeśli chodzi i o akcesoria łazienkowe i o samą ilość sklepów, że znalezienie dobrego na pewno nie jest jakimś mega wymagającym działaniem:)

Ja od siebie mogę podać na taniobuduj.pl- maja sporo fajnych akcesoriów, płytki, meble, ogólnie asortyment łazienkowy w przyzwoitych cenach
ramoneska
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 12, 2013 3:13 pm

Re: Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: ramoneska »

ja polecam sklep lazienki.dom.pl ostatnio robiłam remont łazienki i wybrałam tam cudne akcesoria,
miła obsługa i szybki czas realizacji sprawił że spokojnie mogę wam ten sklep polecić
kasia123
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: czw mar 10, 2016 11:08 am

Re: Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: kasia123 »

wszelkie umywalki, wanny, brodziki, prysznice, baterie miski sedesowe itp, możecie dostać w sklepie: <tu admin, za spam dziękujemy> Mają tanie zwyczajne akcesoria, ale także te z górnej półki, do bardziej nowoczesnych łazienek i kuchni.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: Kobite »

Sporo tego najlepiej wybrać takie które mają dobre opinie i przy okazji produkty jakie Ci się podobają i pasują do tego co sobie zaplanowaliście. Poszukajcie sobie produktów Silla bo mają bardzo ciekawie zaprojektowane niektóre rzeczy, pasują idealnie do nowoczesnych wnętrz, sami chcemy kupić baterie łazienkowe, znaleźliśmy dwie i mają bardzo dobre opnie więc pewnie się skusimy.
weronika_kown
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 7:37 pm

Re: Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: weronika_kown »

Ja polecam sklep z lustrami. Tutaj <admin wyciął linki łamiące regulamin>zamówicie każde lustro w ramie (bardzo duży wybór) lub bez ramy. W dodatku maja też piękne lustra łazienkowe z oświetleniem. Myślę, że nie trzeba już dalej szukać.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: bajaola »

Ja swoje akcesoria kupowałam w sklepie galerialimonka.pl i jestem zadowolona z ich jakości, a i cena jest nawet rozsądna. Zresztą sporo rzeczy u nich kupuję bo mają dość szeroki asortyment, a ja lubię takie sklepy, gdzie mogę za jednym zamachem kupić coś do kuchni jak i ogrodu, zaoszczędzam w ten sposób czas no i pieniądze, bo wychodzi mnie to jednak taniej.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: enigmaa »

W sklepie ekspercilazienek znajdziesz wszystko do tego,aby łazienkę wyremontować, wyposażyć. Możesz zamówić tam próbki płytek, porozmawiać z fachowcem jeśli czegoś nie wiesz i potrzebujesz pomocy jakie baterie wybrać. W sklepie również dział z poradami.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja ostatnio robiłam spore zamówienie w sklepie internetowym Stuk Puk. Tam są tanie rzeczy, potrzebne w czasie remontu.
ODPOWIEDZ