Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: Martis04 »

Fajne podpowiedzi, na pewno się przydadzą. Warto mieć jeszcze większy wybór a opinie się przydają.
Pan Strach
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: AlaKawa »

Będę musiała tam zajrzeć. Sama obecnie jestem na etapie końcowym remontu łazienki, wobec czego szukam różnych dodatków do niej, jak i elementów wyposażenia. Myślę sobie, że zdecyduję się na taką ofertę jak lustra wrocław ladneszklo.pl/lustra-wroclaw z Ładne Szkło. Przede wszystkim bowiem oferta w tym przypadku jest bardzo bogata i obejmuje różne rodzaje szkła, a przy tym można sobie zamówić lustro w zasadzie w dowolnym rozmiarze i kształcie:)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja często różne akcesoria kupuję w pepco. Tam mają ładne, niedrogie i bardzo dobrej jakości rzeczy do domu.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: bajaola »

Nie mam czasu na chodzenie po sklepach, zresztą szczerze to nawet nie przepadam za tym, no i te kolejki do kas po prostu przyprawiają mnie o ból głowy. Praktycznie wszystko kupuję w sieci. Mam swoją listę sklepów, do których zaglądam dość systematycznie i nieźle na tym wychodzę. Jeśli chodzi o akcesoria to tylko kuchnianawidelcu.pl tam mam dosłownie wszystko, i ten ich program lojalnościowy to też spora oszczędność. Wczoraj zajrzałam do nich, bo zbliża się Wielkanoc i zamówiłam sobie świetne formy trójwymiarowe na zajączki i baranki. Przynajmniej będę miała satysfakcję, że upiekę je sama.
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: adik356 »

Ja ostatnio szukałam ciekawych dodatków w sieci do łazienki w tym chemi i znalazłam na: leifheitskleppl . Sklep godny uwagi, bo ma fajne ceny i szybką wysyłkę, a środki czystości na wysokim poziomie.
anitalesz
Zaglądacz forumowy
Posty: 58
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:45 am

Re: Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: anitalesz »

Strasznie duży wybór jest w internecie.. sama siedziałam chyba pare dni i tylko przeskakiwałam ze stronki na stronkę.
Moja przyjaciółka ostatnio remontowała łazienkę i wiem, że kupowała akcesoria ze stronki homedome.pl . Naprawdę mają fajne klasyczne rzeczy, więc zerknijcie sobie :)
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Jaki sklep internetowy z akcesoriami?

Post autor: Majeczkaa »

A znacie może jakiś sklep godny polecenia, który miałby w ofercie bagażniki dachowe? Chcę kupić taki bagażnik swojemu mężowi, ale chcę mu kupić coś solidnego, co mu się przyda i nie chcę wydawać pieniędzy w błoto. Sprawdzałam na własną rękę i trafiłam tu adamotpl/bagazniki-dachowe-na-rowery-205 , ale tak jak pisałam nie znam się na tym...
ODPOWIEDZ