Czy w łazience macie jakieś fajne miejsce do robienia makeup

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Czy w łazience macie jakieś fajne miejsce do robienia makeup

Post autor: Aleksandra »

Czy w łazience macie jakieś fajne miejsce do robienia makeupu czy męczycie sięna stojąco przy jakiejś witrynce?
Pan Strach
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Czy w łazience macie jakieś fajne miejsce do robienia ma

Post autor: Pumpilka »

No niestety nie mam jakiegoś ekstra miejsca, bo i mieszkanie małe,
ale w sumie w żaden sposób mi to nie przeszkadza, bo robię sobie makijaż przed lustrem w łazience i jest ok.
A właśnie na dniach będę sobie szukać nowych pędzelków, to od razu spytam - robiłaś kiedyśmakijaż tymi z Nanshy? :arrow: http://puderek.com.pl/pedzle-nanshy/194 ... white.html
Wyglądają fajnie i opis tez, więc się tak zastanawiam.
Pyzata
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Czy w łazience macie jakieś fajne miejsce do robienia ma

Post autor: siedemosiemdwa »

W łazience nigdy nie robię makijażu. Do tego potrzebne jest naturalne światło, a jako, że mam pod oknem w pokoju umieszczone biurko to czasami służy mi za toaletkę.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Czy w łazience macie jakieś fajne miejsce do robienia ma

Post autor: kalioppe »

My też nie mamy specjalnego miejsca w łazience. Jest lustro z dobrym oświetleniem i zazwyczaj tam się maluje.
Ale marzy mi się toaletka. Wtedy mogłabym ładnie wyeksponować swoje kosmetyki. Teraz czesto przewalają się między nimi np. golarki męskie i nie wygląda to zbyt ładnie.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Czy w łazience macie jakieś fajne miejsce do robienia ma

Post autor: enigmaa »

Mam dobre lustro z dodatkowym oświetleniem, lustro jest porządne, duże wykonane na wymiar.
http://www.lustrowramie.pl/lustra-na-wymiar/
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Czy w łazience macie jakieś fajne miejsce do robienia ma

Post autor: designerka »

Ja nie lubię malować się w łazience na stojąco, gdzie jeszcze rozgranicza mnie od lustra umywalka. Maluję się na siedząco przy biurku i mam lustro stołowe.
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Czy w łazience macie jakieś fajne miejsce do robienia makeup

Post autor: żiżka »

sa takie lustra z lampkami dookoła i to super rozwiązanie, sa bardzo funkcjonalne
ODPOWIEDZ