Lutro

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
weronika_kown
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 7:37 pm

Lutro

Post autor: weronika_kown »

Gdyby było potrzebne lustro polecam <admin wyciął linki łamiące regulamin>. Można tutaj zamówić dowolny wymiar lustra jak i kształt. Jak wiadomo pomimo szerokiego asortymentu w sklepach czasami musimy zamówić nietypowy wymiar lustra. Ja zamówiłam, gdyż chciałam mieć lustro równo z kafelkami.
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Lutro

Post autor: Hyorin »

Ja już dla siebie lustro znalazłam. Takie w lustrzanej ramie. Bardzo ładnie to wygląda... :)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Lutro

Post autor: designerka »

Pokażesz zdjęcie? Ja mam na przykład w przedpokoju taką mozaikę z kwadratowych luster kupionych w ikea.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Lustro

Post autor: Kobite »

Jak ktoś ma blisko do Wrocławia to niech się zastanowi, żeby dokonać zamówienia przez Majster Szklarz firma naprawdę jeśli chodzi o lustra czy szklane dodatki do mieszkania robi cuda. Co ważne zamówienia są wykonywane bardzo szybko co jest zdecydowanie dużym plusem, nie wiem czy ktoś kojarzy jak nie to tutaj macie więcej informacji - http://www.majsterszklarz.pl/lustra-na-wymiar/ rodzaje luster dostępnych u nich są naprawdę różne więc też trzeba się dobrze zastanowić czego my właściwie chcemy i potrzebujemy.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Lutro

Post autor: Martis04 »

Kiedyś byłam u znajomego który nie miał nigdzie lustra... zapytałam go gdzie on sie przegląda?? kumacie? :D
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: Lutro

Post autor: meblonista »

Martis04 pisze:Kiedyś byłam u znajomego który nie miał nigdzie lustra... zapytałam go gdzie on sie przegląda?? kumacie? :D
Przeglądanie przeglądaniem, niektórzy mężczyźni, jak widać, lusterka nie potrzebują, tyle co do golenia :)

Dla mnie lustra przede wszystkim otwierają przestrzeń, pokój nabiera "powietrza",
co jest niezwykle cenne w naszych małych M2.
www.meblonista.pl - Wiem czego chcę
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Lutro

Post autor: AlaKawa »

Powiem Wam szczerze, że zarwaniu kilku nocy, też omijam lustra szerokim łukiem, ale wówczas i tak lusterko w samochodzie mnie prześladuje :) Bądź co bądź nie wyobrażam sobie łazienki bez dużego lustra. Z resztą ostatnio nawet zaczęłam się rozglądać także za jakimiś fajnymi dodatkami i powiem Wam, że świetną opcją wydaje mi się taki koszyk na kosmetyki http://adwert.pl/koszyk-z-wikliny-w-kol ... ty-k2080m/ . Wygląda naprawdę ładnie i co więcej mam nadzieję, że dzięki niemu w końcu uda mi się zaprowadzić ład w łazience:)
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Lutro

Post autor: enigmaa »

O tym jak ważne jest dobranie wielkości lustra do rozmiaru łazienki przekonałam się na własnej skórze, a w zasadzie na własnej łazience. Zbyt duże lustro dało niezbyt ciekawy efekt. Dlatego uniknijcie mojego błędu i od razu dobierzcie to właściwe. Po się wpędzać w niepotrzebne koszty. Zobaczcie duży wybór luster na wymiar: http://www.lustrowramie.pl/lustra-na-wymiar/
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Lutro

Post autor: Zuzzanna »

okragłe skandynawskie czy tam loftowe są super, teraz bardzo na czasie. podobają wam się?
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Lutro

Post autor: Leosia »

designerka pisze: sob cze 25, 2016 6:51 am Pokażesz zdjęcie? Ja mam na przykład w przedpokoju taką mozaikę z kwadratowych luster kupionych w ikea.

Też kupuję czasami w tym sklepie i muszę przyznać ,że jeśli szukasz lustra to wizyta w Ikea powinna być pierwszą rzeczą jaką zrobisz.
ODPOWIEDZ