Lustro na wymiar

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
weronika_kown
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 7:37 pm

Lustro na wymiar

Post autor: weronika_kown »

Wszystko zależy jaką masz łazienkę. Ja polecam Ci zamówienie lustra na wymiar <admin wyciął linki łamiące regulamin> Możesz sama wymyślić kształt i wymiary a do tego dobrać ramę, która będzie pasować do stylu pomieszczenia. Ja akurat wybrałam lustro bez ramy, wbudowane w kafelki.
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Lustro na wymiar

Post autor: Hyorin »

Ja znalazłam bardzo ładne lustro na stronie z aukcjami. I akurat o takich wymiarach, jakie najbardziej mi odpowiadały.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Lustro na wymiar

Post autor: designerka »

Aukcje to dobry pomysł. Ja byłam u szklarza. W niektórych miastach jeszcze można na jakiegoś trafić.
JanaZCzech
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr sie 03, 2016 9:51 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Lustro na wymiar

Post autor: JanaZCzech »

Ja swoje zamówiłam u stolarza jako element wykończenia łazienki. Nie było z tym żadnego kłopotu.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Lustro na wymiar

Post autor: Martis04 »

Mi się bardzo podobają takie duże lustra, ładnie wyglądają i można przynajmniej całą sylwetkę zobaczyć.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Lustro na wymiar

Post autor: AlaKawa »

A co sądzicie o takich lustrach z podświetleniem led? Od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy nie postawić na taką właśnie opcję, ale zastanawiam się, jak się ono sprawdza.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Lustro na wymiar

Post autor: enigmaa »

Lustra z podświetleniami Led idealnie sprawdzają się w łazienkach.
Wyglądają one w ten sposób http://www.lustrowramie.pl/lustra-podswietlane/
Lustra mogą być różnego rodzaju, na przykład lustra podświetlane od tyłu, lustra z piaskowaną krawędzią a także lustra z piaskowaną krawędzią w ramie.
Monikka80
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 10, 2016 7:04 pm

Re: Lustro na wymiar

Post autor: Monikka80 »

o, ja tez szukam firmy która wykona mi lustro na wymiar, firmy z Łodzi. Interesuje mnie bardzo duże lustro na duży kawał ściany, ma powiększać naszą małą łazienkę
ODPOWIEDZ