Jakie kafelki?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Jakie kafelki?

Post autor: niewazne »

Jakiś czas temu remontowalismy łazienkę. Zależało nam nie tylko na ładnym wyglądzie ale rownież na tym aby pomieszczenie było praktyczne. Ciemne płytki móże i dobrze wyglądają ale są średnio praktyczne z uwagi na to,ze widać na nich dosłownie każdą kropelkę wody.
Zdecydowaliśmy sie ostatecznie na tą kolekcję Paradyżu:

kremowo zielona kolekcja z kwiatowymi motywami. Prezentuje się nawet lepiej niż na zdjęciach.
Pan Strach
omnis
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 13, 2015 8:06 am

Re: Jakie kafelki?

Post autor: omnis »

Wiesz co z doświadczenia wiem, że przy systematycznej pielęgnacji czarna płytki są ok. Mogą być bardziej problematyczne np. pod prysznicem. Akurat zdecydowanie wolę ciemniejsze płytki i wybór pewnie padłby na czerń, grafit, szarości np. kolekcję Loft lub Bergen.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Jakie kafelki?

Post autor: enigmaa »

Ja wręcz odwrotnie podobają się mi jasne płytki i nie chciałabym mieć ciemnych płytek w swojej łazience.
Podobają się mi lekko beżowe płytki z motywami roślinnymi takie ja te z kolekcji Beskid
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Jakie kafelki?

Post autor: Kobite »

Fakt, akurat sklep iLazienki ma tak szeroki asortyment jeśli chodzi o płytki, że jest w czym wybierać. Z drugiej strony można pokombinować i wybrać coś innego bo jak napisałem jest tego multum odsyłam http://ilazienki.pl/plytki-kuchenne,c_2 my w sumie płytki kuchenne wybieraliśmy prawie 2 dni, ale z drugiej strony wybór był świadomy.
janus
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: sob mar 29, 2014 3:42 pm

Re: Jakie kafelki?

Post autor: janus »

Ja w swojej łazience mam płytki Palacio od firmy Tubądzin. Pozwolę sobie dać link do strony, na której możęcie sobie obejrzeć kolekcję płytek:
http://www.tubadzin.pl/collection/480

Jestem zadowolony. Płytki są dość ozdobne ale całe pomieszczenie jest stylowe, nie jest na pewno przesadzone. Nie chcielismy kłaść na ścianach białych płytek, które są dość popularne w ostatnim czasie z uwagi na to,że mamy tradycyjne mieszkanie. Płytki palacio wygladają w nim o wiele lepiej.
kelly
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 07, 2016 4:32 pm

Re: Jakie kafelki?

Post autor: kelly »

Mhm eleganckie i mega kobiece. I jak wygląda efekt końcowy? Zrobiłaś taką samą czy coś podobnego? To prawda na łazienkę w bieli co można uznać już za "nudne". W nieco innej kolorystyce ale też ciekawą łazienkę widziałam w aranżacji z płytek Structural. Kolorystyka to brąz, rdza, odcienie rudego z charakterystyczną strukturą płytki.
winkor
Zaglądacz forumowy
Posty: 19
Rejestracja: pt lip 08, 2016 7:23 pm

Re: Jakie kafelki?

Post autor: winkor »

U mnie z plytkami byl duzy problem z wyborem. Dobrej jakosci plytek szukanie to jest droga przez meke. Najwiekszy wybor znalazlem w Leroyu http://www.leroymerlin.pl/plytki-cerami ... ,a230.html gdzie tez dokonalem zakupu korzystajac z wczesniej uzbieranych punktow dajacych rabat 10%. Jak narazie wszystko sie trzyma :)
Awatar użytkownika
papi33
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 3:58 pm

Re: Jakie kafelki?

Post autor: papi33 »

Super to wygląda. Pokaż efekty :) Jestem bardzo ciekawy jak wyszło. Mi się bardzo takie coś podoba
Na szczycie, zawsze znajdzie się miejsce
omnis
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 13, 2015 8:06 am

Re: Jakie kafelki?

Post autor: omnis »

Pochwal się. :) A jak oceniacie taki pomysł: baza w bieli, duże gładkie płytki plus ten dekoracyjny motyw. Łazienka nieduża, mała kabina z prysznicem, umywalka - baterie i dekoracje stylizowane na retro.
Załączniki
faro ceramstic.jpg
faro ceramstic.jpg (10.3 KiB) Przejrzano 4737 razy
Awatar użytkownika
radoMaj
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 17, 2016 12:07 pm

Re: Jakie kafelki?

Post autor: radoMaj »

Dzięki wielkie :) Wszystkie te informacje są bardzo przydane :D Na pewno z tego będę korzystał :D:D:D:D
Szukam siły nie po to, by stać się mocniejsza od innych, ale by zwalczyć swego najgroźniejszego przeciwnika: własne wątpliwości.
ODPOWIEDZ