Jakie kafelki?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Korek

Re: Jakie kafelki?

Post autor: Korek »

Z kafelkami jest taki problem w łazience, że ciągle trzeba je wycierać. Jak się kupi jasne, to nie widać tak bardzo smug, które i tak powstają. Najgorsze jest to, że jak by się tego nie wycierało, to i tak powstają skubanice ;)
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Jakie kafelki?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Zawsze można użyć jakichś preparatów zabezpieczających przed parowaniem (może jakieś z woskiem?) - na rynku jest ich na pewno wiele.
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
Korek

Re: Jakie kafelki?

Post autor: Korek »

Tak, ale i tak chyba trzeba przy tym siedzieć i wycierać i zabezpieczać i tak w kółko.
Tak jak Te Pronto na meble, niby stosujesz, a kurz i tak osiada, jest go mniej, ale jest.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Jakie kafelki?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Jeśli chodzi o kurz i pronto to nie jest możliwe aby kurz nie osiadał... to kwestia po prostu grawitacji ;) - na wypastowanych meblach gorzej się trzyma tylko.

Temat kafelków - no wiadomo, każdą powierzchnie trzeba co jakiś czas zabezpieczać od nowa - auta nie poleruje się tylko raz.
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
Korek

Re: Jakie kafelki?

Post autor: Korek »

Jak by to powiedział Kaczor, oczywista oczywistość. Chyba on, bo nie jestem tak do końca pewny. W końcu tyle głupot co oni gadają, to trzeba specjalna listę robić, co kto i kiedy :lol:
filip.s
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: pn cze 24, 2013 12:33 pm

Re: Jakie kafelki?

Post autor: filip.s »

Wbrew poradom w tym temacie położyłem kontrastową glazurę w bardzo małej łazience - 5 rzędów od dołu ciemnobrązowej i 3 rzędy wyżej dość jasnej kremowej. Nad glazurą pomalowane na biało ściany i sufit. Wystarczyło zamontować mocne oświetlenie i efekt jest świetny. Znajomym i rodzinie najbardziej z całego mieszkania podoba się właśnie łazienka :D
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Jakie kafelki?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

filip.s pisze:Wbrew poradom w tym temacie położyłem kontrastową glazurę w bardzo małej łazience - 5 rzędów od dołu ciemnobrązowej i 3 rzędy wyżej dość jasnej kremowej. Nad glazurą pomalowane na biało ściany i sufit. Wystarczyło zamontować mocne oświetlenie i efekt jest świetny. Znajomym i rodzinie najbardziej z całego mieszkania podoba się właśnie łazienka :D
Zdjęcie poprosimy jeśli można :) Sam opis nam nie wystarcza :)
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Jakie kafelki?

Post autor: Klara23 »

filip.s pisze:Wbrew poradom w tym temacie położyłem kontrastową glazurę w bardzo małej łazience - 5 rzędów od dołu ciemnobrązowej i 3 rzędy wyżej dość jasnej kremowej. Nad glazurą pomalowane na biało ściany i sufit. Wystarczyło zamontować mocne oświetlenie i efekt jest świetny. Znajomym i rodzinie najbardziej z całego mieszkania podoba się właśnie łazienka :D
Również poproszę zdjęcie. Ja także będę miała małą łazienkę i myślę nad takimi kolorami, ale nie wiem jak wstawić ciemniejsze kafelki na ścianach, żeby nie zmniejszały optycznie przestrzeni. Słyszałam, że łazienka wyda się większa, jeśli na ścianę położy się te większe prostokątne kafelki, poziomo.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Jakie kafelki?

Post autor: Aleksandra »

Foto, foto, chcę zobaczyć:)
Jeśli na ścianę położy się te większe prostokątne kafelki, to rzeczywiście optycznie powiększa łazienkę - moja mama coś takiego ma.
I jeśli dobrze pamiętam, to płytki kupowała na http://www.twojelazienki.pl/ - ale szukam tego modelu w zdjeciach i coś znaleźć nie mogę, więc tylko zostawiam sygnał.
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Jakie kafelki?

Post autor: OlaPe »

Najlepiej jasne kolory bo rozświetlają wnętrze. Jeśli masz małą łazienkę to dodatkowo ją powiększą optycznie. Teraz są takie ładne płytki strukturalne, można też zastosować dekor ścienny aby ożywić wnętrze.
ODPOWIEDZ