Pralka z suszarką - dobry pomysł?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Pralka z suszarką - dobry pomysł?

Post autor: Kawowa »

Kupić coś takiego?
Chodzi mi o pralkę z suszarką. Zastanawiam się czy to dobre, uniwersalne rozwiązanie.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Re: Pralka z suszarką - dobry pomysł?

Post autor: Mikowicz »

Zależy jaki model wybierzesz.
Jeśli planujesz kupić coś po taniości, a chcesz używać często, to różnie z tym może być.
Poczytaj najpierw trochę porad tutaj http://techfresh.pl/jaka-pralke-z-susza ... ch-modeli/
Myślę, że warto sobie zerknąć na ten ranking. Dowiesz się jaki model kupić.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Pralka z suszarką - dobry pomysł?

Post autor: kalinka »

Ja mam u siebie pralkę Electrolux Perfect Care i jestem bardzo zadowolona. Funkcja pary jest bardzo przydatna bo ubrania nie są takie pogniecione po wyjęciu ich z pralki. Polecam również Wam.
jacky
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:14 pm

Re: Pralka z suszarką - dobry pomysł?

Post autor: jacky »

W razie braku miejsca, jasne, to jest dobry pomysł. Jednak jeśli jest możliwość, to na przykład lepszą opcją jest postawienie suszarki na pralce, ja mam zestaw z Electroluxa, PerfectCare i do tego dokupiłam specjalny łącznik, żeby było stabilnie.
ODPOWIEDZ