Łazienkowe akcesoria w hotelu

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Łazienkowe akcesoria w hotelu

Post autor: Pumpilka »

Jakie akcesoria łazienkowe w hotelu waszym zdaniem są niezbędne?
Co warto kupować na bieżąco?
Pyzata
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Łazienkowe akcesoria w hotelu

Post autor: Kawowa »

Na pewno warto kupować kosmetyki te jednorazowe.
Czasem też jednorazowe szczoteczki do zębów czy zestawy do golenia też się przydają.
Tutaj wszystko-do-hotelupl/akcesoria-do-lazienki.html zobacz sobie zresztą jaki masz wybór.
Myślę, że warto szukać właśnie w takich sklepach, bo jest taniej i nie tracisz czasu na szukanie.
Awatar użytkownika
Bujana
Świeżak na forum
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 21, 2018 12:22 pm

Re: Łazienkowe akcesoria w hotelu

Post autor: Bujana »

ręczniki ;) bez całej reszty jakoś przeżyję hehehehe .
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Łazienkowe akcesoria w hotelu

Post autor: AlaKawa »

Faktycznie bez ręcznika w łazience ani rusz. Bądź co bądź, sama nie wyobrażam sobie takiego pomieszczenia bez lustra. W końcu to tam zazwyczaj robię makijaż, dlatego też fajnie byłoby, aby i z tym elementem nie było problemu. Wiele świetnych produktów tego typu można znaleźć w ofercie lustrowramie.pl. Można tam zamówić lustro na niemalże dowolny wymiar z elegancją ramą, bądź też podświetlenie LED-owym i jestem pewna, że będą one fajnym uzupełnieniem każdej aranżacji.
ODPOWIEDZ