Pralka

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Pralka

Post autor: kapitalna »

Hej! Jaką pralkę macie? Moim zdaniem najlepsze są pralki z opcją szuszenia, - https://www.euro.com.pl/artykuly/wszyst ... boru.bhtml . Od razu wszystko wychodzi Ci suche. No i wszystko jest w jednym sprzęcie, więc jest duża oszczędność miejsca, a to też jak najbardziej na plus. Nie trzeba kupować drugiego sprzetu - suszarki. Wszystko jest w jednym. A Wy jak sądzicie?
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Pralka

Post autor: designerka »

Mamy starą BEKO - nie ma wyszukanych funkcji, ale póki co działa. Jak wysiądzie, to wymienię ją właśnie na taką z suszarką.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Pralka

Post autor: siedemosiemdwa »

A to ja nie mam takiej pralki. Ale miałam dość ograniczony wybór, ponieważ potrzebowałam wąskiego sprzętu. I w sumie na rynku była tylko... jedna o tych wymiarach.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Pralka

Post autor: kalinka »

Warto też pomyśleć o zakupie suszarki do ubrań. Dobra suszarka wcale nie niszczy tkanin. Zainwestuj na przykład w Electroluxa PerfectCare 700, ja mam taką u siebie i jestem mega zadowolona. Temperatura suszenia jest niższa niż w innych zmywarkach dzięki czemu ubrania się nie niszczą. Czas suszenia też jest dość krótki.
jacky
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:14 pm

Re: Pralka

Post autor: jacky »

Też mam suszarkę (zresztą pralkę też) z tej serii PerfectCare, Electroluxa. Bardzo sobie chwalę. Ubrania są miękkie i pachnące:)
ODPOWIEDZ