Jak dezynfekujecie pomieszczenia domowe? i czy w ogóle?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Jak dezynfekujecie pomieszczenia domowe? i czy w ogóle?

Post autor: Dorota40 »

Jak dezynfekujecie pomieszczenia domowe? i czy w ogóle?
Jakies dobre środki polecicie żeby szorowania było możliwie mało?
Czas i tak upłynie.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Jak dezynfekujecie pomieszczenia domowe? i czy w ogóle?

Post autor: Aleksandra »

Ja na samym początku tej całej pandemii w ogóle nie dezynfekowałam nic, ale teraz od ostatniego miesiąca to już się pilnuję, bo coś się sprawa zagęszcza jeśli chodzi o ilość zakazeń w Polsce, więc czas jakies jednak środki podjąć.
Co do samego dezynfekowania pomieszczeń, to trafiłam na taki spray bajerancki Epidair (tu sobie poczytasz: https://epidair.com/ ),
który psikasz i ma mega wyrzut nawet cztery metry, cały salon na dwa psiki się zdezynfekuje, a starcza opakowanko na prawie 500 metrów wiec nawet do końca roku nie zużyję jakbym chciała.
Ładnie pachnie, mam zapach cytrusów, nie klei się, nie trzeba po psikaniu żadną ścierką scierać, śladów nie zostawia - jak dla mnie jest LUX.

A poza tym wiadomo, mydło antybakteryjne do rąk, maseczka no i jakoś się przeżyje :lol:
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Jak dezynfekujecie pomieszczenia domowe? i czy w ogóle?

Post autor: Aleksandra »

dzięki za odpowiedź, bardzo mi się te wskazówki przydadzą :)
ODPOWIEDZ