Jaka umywalka do łazienki?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Jaka umywalka do łazienki?

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Jaka umywalka jest wg was najlepsza do łazienki?

Popularne umywalki łazienkowe od A do Z: wzory, firmy, materiały z jakich się je wykonuje, design, nowatorskie pomysły itp. Coś Ci się podoba, czymś chcesz się podzielić z innymi?
To dobre miejsce na rozmowy o umywalkach łazienkowych.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Jaka umywalka do łazienki?

Post autor: Aleksandra »

Właśnie przed chwilką pisałam, że bardzo ciekawie wyglądają umywalki umieszczane na blatach, np:
taka umywalka nablatowa (tu do zobaczenia) daje dużo miejsca na podręczne rzeczy, po które wygodnie się sięga i odkłada obok, a nie np jak w przypadku mydła - na brzeg umywalki.
Załączniki
Zdjęcie podpatrzone na www.krolestwolazienek.pl
Zdjęcie podpatrzone na www.krolestwolazienek.pl
umyw1.jpg (9.68 KiB) Przejrzano 8004 razy
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Jaka umywalka do łazienki?

Post autor: katarynka »

mnie nie podobają się takie nablatowe umywalki, wole takie wbudowane w blat...nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, po prostu ma to tak wyglądać, ze wysokość blatu z nim się równa, moja koleżanka ostatnio kupiła sobie nablatową umywalkę i to jeszcze taką małą okrągłą...w użyciu porażka, zupełnie niepraktyczne
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Jaka umywalka do łazienki?

Post autor: kalioppe »

Bardzo fajne akcesoria do łazienki oferuje też sklep rodzinnalazienka.pl. ( w linku opinie na jego temat). Zamawiałam tam baterie do swojej łazienki i jestem bardzo zadowolona. Umywalek też można tam poszukać, może coś wpadnie Ci w oko.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Jaka umywalka do łazienki?

Post autor: kangurka »

Ja mam nablatową umywalkę i bardzo mi się takie rozwiązanie w łazience podoba. Postawiłam ją na czarnej szafce, więc fajnie się odznacza i nadaje wnętrzu ciekawy wygląd.
filip.s
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: pn cze 24, 2013 12:33 pm

Re: Jaka umywalka do łazienki?

Post autor: filip.s »

Do małych łazienek bezdyskusyjnie najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest umywalka z szafką. Zapewnia optymalne wykorzystanie miejsca i przy dzisiejszym wyborze, pozwala też na ciekawą aranżację.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Jaka umywalka do łazienki?

Post autor: AlaKawa »

Dzisiaj jeżeli chodzi o tego typu elementy wyposażenia łazienki, możliwości mamy bardzo wiele. Niemniej jednak osobiście jest zwolenniczką takich rozwiązań jak umywalka na zamówienie , szczególnie zaś taka, jak produkty dostępne w ofercie Danolit. Powstają one w wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu przez długie lata zachowują nienaganny wygląd. Przy czym mamy tutaj także możliwość zakupu misy, którą samą zaprojektujemy.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Jaka umywalka do łazienki?

Post autor: niewazne »

Mamy umywalke od firmy Deante nablatową.

Umywalka jest stawiana na blacie, ale dzięki temu, ze jest dość spora, nic się nie rozlewa oraz jest bardzo wygodna i łatwa do utrzymania w czystośći. Stoi u nas na dość sporej szafce, w której mieści się wiele rzeczy tak wiec dla nas rozwiazanie to było naturalnym wyborem i jesteśmy z niego zadowoleni.

Polecam katalog tej firmy na stronie:
https://deante.pl/pl/Brodziki

Zamawialismy od nich wiele elementów wyposazenia i jakościowo jest naprawdę dobrze.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jaka umywalka do łazienki?

Post autor: siedemosiemdwa »

U siebie postawiłam na umywalkę nablatową. To wygodne rozwiązanie, które dodoatkowo nowocześnie wygląda.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Jaka umywalka do łazienki?

Post autor: Yosia »

Świetne modele umywalek i nie tylko znajdziesz u nich https://astershop.pl/Umywalki Moja znajoma ma połowę łazienki od nich i wiem że jest mega zadowolona, z resztą na żywo bardzo elegancko wygląda jej wyposażenie.
ODPOWIEDZ