Prysznic czy wanna?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: kapitalna »

Wiele zależy od metrażu, ale można także połączyć obie te opcje. Tutaj masz fajny artykuł na ten temat, warto poczytać http://www.waszwilanow.pl/kilka-metrow- ... m-wydaniu/
Pan Strach
OlaKowal
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 10, 2016 4:14 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: OlaKowal »

Zależy też co kto preferuje. My teraz będziemy remontować łazienkę mojej mamy, a że swoje lata ma, to wanna na przykład odpada.

ile kalorii ma jabłko
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Kobite »

Odwieczne pytanie, ale moim zdaniem wanna jest fajna jak mamy na nia miejsce. Sami przymierzamy się, żeby w silla kupić wanne wolnostojącą genialnie się to prezentuje tym bardziej, że akryl ma swój charakter. Druga sprawa to fakt, że silla ma w ofercie bardzo wysokiej jakości produkty co też zachęca do zakupu tego typu produktu.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: AlaKawa »

Cóż sama mam na tyle mała łazienkę, że na wannę nie mogę sobie pozwolić. Nie mniej jednak dzisiaj na rynku mamy dostęp do tak ciekawych rozwiązań w zakresie kabin prysznicowych, jak chociażby biorąc pod uwagę ofertę http://megalazienki.pl/kabiny-prysznico ... 7-3886,k15, że możemy to sobie zrekompensować. Bądź co bądź, dzięki takim kabinom możemy urządzić niebanalną, a zarazem funkcjonalną łazienkę, która będzie się świetnie prezentowała.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja zdecydowałam się na prysznic bez brodzika. To rozwiązanie optycznie powieksza małe pomieszczenia.
Super-Sofa
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 18, 2016 5:50 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Super-Sofa »

Szukacie sposobu na zachwycającą łazienkę? Stylowa wanna wolnostojąca z pewnością będzie zarówno znakomitym elementem wystroju, jak i wygodnym miejscem do długich i relaksujących kąpieli.

Szeroki wybór modeli, dostępnych w naszym sklepie na <admin zaleca lekturę regulaminu> , z pewnością pozwoli na znalezienie idealnej wanny.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Martis04 »

Częściej używam prysznica ;) jest wygodny. Choć wanna jest fajna, w szczególności jak sie ma dzieci.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: enigmaa »

To chyba odwieczne pytanie dla tych, co nie potrafią się zdecydować. Też kiedyś miałam podobny dylemat - wanna czy prysznic. W końcu zdecydowałam się na salomonowe rozwiązanie, wybrałam wannę prostokątną i do tego parawan ze szkła. Teraz mogę w miarę potrzeby, albo brać prysznic, albo kąpiel w wannie.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: siedemosiemdwa »

Myślę, że to jest też najbardziej praktyczne rozwiązanie. Jakbym miała kupować wannę, to tylko taką.
zaderka
Zaglądacz forumowy
Posty: 73
Rejestracja: wt mar 08, 2016 11:50 am

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: zaderka »

ja dla mnie wanna bo nie zawsze szybki prysznic to jest to :) ............................
ODPOWIEDZ