Prysznic czy wanna?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Prysznic czy wanna?

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Prysznic czy wanna?
- czas rozstrzygnąć wreszcie ten nieśmiertelny spór :D

Co wolicie i dlaczego, a może jakieś opcje łączone?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Dorota40 »

A ja znalazłam ostatnio na królestwie łazienek taki quiz:
--> prysznic czy wanna
Całkiem nieźle wymyślili tam pytania, które pozwalają się lepiej zorientować czy np do naszej łazienki z racji jej wielkości, ilości domowników, gustu itd będzie bardziej pasował prysznic, czy jednak wanna. Indywidualnie, ale pomocne bardzo:)
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Aleksandra »

Wybieram prysznic zdecydowanie:)
Wygoda brania kąpieli przede wszystkim!
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: kalioppe »

Ja mam prysznic i zazwyczaj nie narzekam. Szybko, wygodnie i praktycznie. Chociaż nie powiem, marzy mi się czasem taka kąpiel z pianką... No ale z racji maleńkiej łazienki wciąż pozostaje to tylko marzeniem.
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: yettie »

Ja mam zarówno wannę jak i prysznic. Fajnie jest od czasu do czasu poleżeć w bąbelkach :) Na codzień jednak wolę i tak brać prysznic :)
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: katarynka »

to fakt najlepiej mieć jedno i drugie, ale takie rozwiązanie możliwe chyba jedynie w domach i dużych mieszkaniach, bo jak rozglądam się za własnym M to większość łazienek ma max 5 m2, więc średnio będzie wrzucić tam jedno i drugie...w ostateczności podejrzewam, ze wybrałabym prysznic, bo całe życie miałam wannę ;)
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Anita12 »

Wybrałabym prysznic, ale taki z hydromasażem. Zawsze miałabym jakąś formę relaksu podczas kąpieli nawet bez wanny. Poza tym to oszczędność czasu ( w sensie kąpieli pod prysznicem), wody no i pieniędzy na samą inwestycję.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: kangurka »

Ja mam wannę z parawanem, co znaczy, że mogę w niej wziąć prysznic bez zachlapania całej łazienki, ale też kąpiel. Jest to moim zdaniem bardzo fajne rozwiązanie.
Korek

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Korek »

Osobiście wolę prysznic, ale znowu moja kobietka lubi poleżeć w wannie przy zapalonych świeczkach. Mam i jedno i drugie, oczywiście pralka wyemigrowała do kuchni :)
lidka
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: sob lut 23, 2013 1:46 am

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: lidka »

Ja mam wannę, uwielbiam nalać sobie pełno gorącej wody i wylegiwać się tak długo :) ale że mój facet tak nie lubi, to właśnie "odgraża się", że zamontuje parawan (jak ktoś tu wyżej wspomniał), żeby móc brać sobie na szybko prysznic.
ODPOWIEDZ