Łazienkowy minimalizm

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: Majeczkaa »

Mam jasną, białą łazienkę, w której nie mam za wiele mebli, bo tylko szafkę pod umywalkę i szafkę na ręczniki, która jest również zabudową pralki. Łazienka jest mała ale przestronna. Na podłodze i do na ścianie, przy której znajduje się wanna mam betonowe, duże płytki a resztę ścian pokryte są lateksową emulacją w kolorze białym. Chciałabym dokupić jakiś element dekoracyjny do łazienki i pomyślałam o napisie 3D, który mogłabym powiesić tak, żeby widział go każdy wchodząc do łazienki. Przeglądałam już oferty wielu sklepów i najbardziej spodobały mi się napisy ze sklepu Decomania, które zobaczycie tutaj decomaniapl/pl/c/Dekoracje-i-napisy-3D/321 . Co sądzicie o takich napisać w łazience i który z nich najbardziej Wam się podoba?
Pan Strach
Lena_Ko
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz lip 31, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: Lena_Ko »

Nie jestem jakoś szczególnie za takimi napisami w łazience. Wydaje mi się, że bardziej to do salonu się nadają. My planujemy na lato remont w łazience i chcę, aby była jasna i "niezagracona". Myślę, że zrobimy też odpływ liniowy, nawet już trochę o tym czytałam na <regulamin: co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach bez linków, zanim zaczniesz dodawać linki. I dwa: nie wolno dodawać linków hurtem w każdym kolejnym wpisie. Dziękujemy - Administracja> Brodzik jakoś mi się znudził, a i miejsca zabiera. Widziałam, że w nowoczesnych łazienkach, to tylko na takie stawiają "bezbrodzikowe" rozwiązania.
JanaZCzech
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr sie 03, 2016 9:51 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: JanaZCzech »

Pytanie za sto punktów do hydraulików, jak coś takie trzeba podłączyć <regulamin> ? Mam remont łazienki i chcę zrobić spadzisty brodzik pod prysznicem ale nie za bardzo wiem jak się za to zabrać, nigdy wcześniej tego nie robiłem, a chcę żeby to miało ręce i nogi przysłowiowo.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: enigmaa »

Podobają mi się minimalistyczne wnętrza, chcę tak urządzić mieszkanie.
Póki co jestem na etapie pozbywania się niektórych rzeczy i zastępowania niektórych innymi.
Ozdobne lustro w łazience zmienię na takie z ramą w minimalistycznym stylu
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: kapitalna »

Ja też jestem zwolenniczką minimalizmu dlatego też kupiłam meble lazienkowe
w tym stylu. Bardzo fajne udało mi się znaleźć w castoramapl/produkty/urzadzanie/meble-i-zabudowa-wnek/meble-lazienkowe.html?p=2 . Z poszczególnych modułów skompletowałam całość i z czego jestem zadowolona to z ceny, bo drogo mnie to nie wyniosło :)
Karmina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: Karmina »

Polecam z całego serca deszczownicę w prysznicu oraz wannę. Nie ma nic lepszego, niż kąpiel w wannie w zimny wieczór.
Nie polecam ciemnych, niemal czarnych kafli. Wiecznie osad od kropelek wody...

Jesli szukacie ciekawych inspiracji na pomieszczenie, warto jest zerknać sobie na strony projektantów wnętrz oraz zainspirować się ich pomysłami:
https://marengo-architektura.com/blogs/

Sporo ciekawych aranżacji znajdziecie tutaj :)
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: duser »

O minimalistycznie urządzonych łazienkach możecie poczytać tutaj - https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/mi ... czy-wiecej . Projektując minimalistyczną łazienkę, warto dbać o harmonię w wyborze wyposażenia. Odpowiednio dobrane elementy, takie jak umywalki o prostych formach, wanny wolnostojące lub zabudowane, kabiny prysznicowe typu walk-in, i miski WC podtynkowe, tworzą spójną całość. Wybór baterii z wykończeniem chromowanym lub matowym nadaje łazience elegancki charakter.
ODPOWIEDZ