Łazienkowy minimalizm

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: kalioppe »

Ta surowa łazienka zupełnie nie przemawia do mnie. To już nawet nie minimalizm tylko kompletny ascetyzm :)
Pan Strach
magnacharta
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: śr sie 20, 2014 8:36 am

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: magnacharta »

e, minimalizm w łazience to moim zdaniem podstawa. świetnie się czuję w takich pomieszczeniach, a w łazience w tym stylu relaksuję się ponad wszystko. ostatnio zafundowałam sobie generalny remoncik i muszę powiedzieć, że morskie kolory mnie zachwyciły.
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: annna »

Łazienka powinna byc przede wszystkim funcjonalna.
Nadmiar ozdób nie jest potrzebny.
Ceramika sanitarna, wanna, mebelki łazienkowe, pralka i... wystarczy.
Awatar użytkownika
AgnieszkaKOT
Świeżak na forum
Posty: 14
Rejestracja: śr wrz 10, 2014 1:01 pm
Lokalizacja: Polska nadmorska zakręcona:)
Kontaktowanie:

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: AgnieszkaKOT »

kalioppe pisze:Ta surowa łazienka zupełnie nie przemawia do mnie. To już nawet nie minimalizm tylko kompletny ascetyzm :)
zgadzam się całkowicie i też mi się coś takiego nie całkiem podoba.
A noga to zasługa Rio:)
zdrowie.ponadczasowe.eu/depilacja-laserowa-w-domu
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: Meble-Bogart.pl »

W łazience zazwyczaj gromadzi się sporo rodzaju kosmetyków, które mogą wprowadzić do pomieszczenia wrażenie haosu. Przy minimalistycznym wystroju łazienki warto wyposażyć ją więc w wystarczającą ilość szafek, w których pomieścimy wszystkie drobne rzeczy.

Swoją drogą ostatnio modny jest bardziej naturalny wygląd łazienki w stylu eko bądź spa, gdyż prezentuje się rónie ciekawie, a we wnętrzu bliskim naturze czujemy się znaczniej lepiej niż w surowych, minimalistycznych aranżacjach.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: Aleksandra »

To prawda, im więcej dobrze dobranych szafek, tym większa szansa, że w łazience nie zrobi się bazjel. :)
A p.s jakie kafle wybralibyscie do minimalistycznej łazienki?
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: Dorota40 »

Kafle? Wydaje mi się, że najlepiej sprawdzają się takie, na których nie widać brudu od razu (odpowiedni kolor) no i antypoślizgowe oczywiście.
Z kafli ciekawszych do łazienki pooglądać możesz tutaj: banyo.pl/pol_m_Plytki-i-mozaiki - mają ładne wzory i takie na moje oko mocno wyselekcjonowane.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: Kobite »

Aleksandra pisze:To prawda, im więcej dobrze dobranych szafek, tym większa szansa, że w łazience nie zrobi się bazjel. :)
A p.s jakie kafle wybralibyscie do minimalistycznej łazienki?
Moim zdaniem w łazience powinno się trzymać mało, ale znowu bez przesady. Bajzel może się zrobić jak nie będzie zupełnie nic. Kwestia dobru odpowiednich dodatków, które pomimo, że nie będzie ich dużo sprawią wrażenie, że łazienka jest pełna. Ostatnio jak przeglądałam w sklepie chyba takie kabiny prysznicowe schowane w ścianie jakby - taka przybudówka. Doszłam do wniosku jakie to daje możliwości np. do zrobienia takich naturalnych półeczek na takich ścianach, ale mimo wszystko zdecydowanie najbliżej mi do minimalizmu.
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: yettie »

Minimalizm w łazience jest bardzo trafny, a żeby nie było nudy można pobawić się oświetleniem. Rewelacyjne inspiracje.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Łazienkowy minimalizm

Post autor: Aleksandra »

yettie pisze:Minimalizm w łazience jest bardzo trafny, a żeby nie było nudy można pobawić się oświetleniem. Rewelacyjne inspiracje.
O to fakt, światłem można w łazience cuda zdziałać
ODPOWIEDZ