Jak ubrać okno w dziecięcym?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Jak ubrać okno w dziecięcym?

Post autor: Kawowa »

Jakie firany i zasłony wybrać do pokoju dziecięcego?
Widziałam różne pomysły, ale nie wiem na co się ostatecznie zdecydować.
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Jak ubrać okno w dziecięcym?

Post autor: Anita12 »

Moim zdaniem w pokoju dziecięcym fajnie się sprawdzą takie rzeczy jak choćby firany czy zasłony z nadrukami z postaciami z kreskówek czy bajek.
Po prostu wybierz takie, które dziecko lubi najbardziej. Na przykład tutaj: lotaripl/na-okno.html można wybierać spośród gotowych wzorów, ale jeśli nie znajdziesz nic odpowiedniego, jest opcja zamówienia dowolnego nadruku na niektórych tekstyliach.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Jak ubrać okno w dziecięcym?

Post autor: Dorota40 »

Rolety zawsze modne :)
Czas i tak upłynie.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jak ubrać okno w dziecięcym?

Post autor: siedemosiemdwa »

Też postawiłabym na rolety. Najlepiej takie, które będą dobrze przyciemniać - jest to ważne jak dziecko ma po południowe drzemki.
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Jak ubrać okno w dziecięcym?

Post autor: Kaska32 »

Myśle, że tutaj pomogą pomysły fachowców, na wielu portalach w internecie mozna takie podpatrzeć, tutaj: maxmag.pl/porownanie-serwisow-wnetrzarskich jest opisanych kilka największych serwisów z poradami i inspiracjami. Ale całkiem niezłym pomysłem jest też przegladanie portfolio na firmowych stronach osób zajmujących się aranżacją wnętrz.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Jak ubrać okno w dziecięcym?

Post autor: kangurka »

Postawiłabym na jakąś śliczną firankę lub roletę. Na rynku jest teraz ogromny wybór takich rzeczy.
sosenka
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 27, 2016 9:22 am

Re: Jak ubrać okno w dziecięcym?

Post autor: sosenka »

Rolety chyba będą bezpieczniejsze niż firanka, którą dziecko może sobie ściągnąć bez większych problemów.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Jak ubrać okno w dziecięcym?

Post autor: Martis04 »

Kolorowe rolety się sprawdzają, można też na szybę nalepić fajne postacie z bajek, dzieciaki to lubią.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Jak ubrać okno w dziecięcym?

Post autor: niewazne »

Nie jestem przekona do rolet w postacie z bajek. Kolorowe owszem - prezentują się ciekawie.Jednak te bajkowe nie wiem czy będą dobrym rozwiązaniem. Dziecko szybko rośnie i moze się okazać,ze takie rolety będą zbyt dziecinne.

Jeśli ktoś z Was jest z Warszawy to mogę polecić dobrą firmę, w której mają w całym mieście największy wybór rolet materiałowych:
roletki24pl/rolety-materialowe

Skontaktujcie sie z nimi. Powinni Wam coś dopasować.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Jak ubrać okno w dziecięcym?

Post autor: Kobite »

Są już na rynku żaluzje w formie rolet, które też są dość ciekawą i fajną alternatywą, szczególnie właśnie do pokoju dziecka. Tutaj możecie sobie to zobaczyć - wstrzymajslonce.compl/zaluzje.html pamiętajcie, że jeśli dacie tradycyjne "zwisające" rolety to dzieci potraktują je jako zabawkę, którą mozna sobie zerwać :-) Przerabialiśmy to.
ODPOWIEDZ