Narzuta na łóżko, pled czy kocyk do dziecięcego?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Awatar użytkownika
Makaronowa
Zaglądacz forumowy
Posty: 35
Rejestracja: pn maja 21, 2018 12:23 pm

Narzuta na łóżko, pled czy kocyk do dziecięcego?

Post autor: Makaronowa »

Narzuta na łóżko, pled czy kocyk do dziecięcego?
I czy między tymi trzema rzeczami jest w ogóle jakaś różnica ?? :lol:
Pan Strach
Morek
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 10, 2021 8:42 am

Re: Narzuta na łóżko, pled czy kocyk do dziecięcego?

Post autor: Morek »

hmm wg mnie nie ma specjalnej różnicy, poza tym ze osobiście wolę narzuty na łóżko jak np takie: https://vegehome.pl/84-narzuty niż stricte pled czy koc, bo troszkę inna jest struktura wykonania takiej narzutki.
Ale poza tym są tak samo ciepłe i fajne, narzuta często jest bardziej elegancka, jak tak sobie myślę :)
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Narzuta na łóżko, pled czy kocyk do dziecięcego?

Post autor: Gemma »

A pled nie będzie za ciężki dla dziecka? Może jakiś kocyk z eko materiału? Moja mama zajmuje się troszkę szyciem i mogłaby zrobić taką fajną narzutkę, ale musiałabym wybrać dobry materiał.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Narzuta na łóżko, pled czy kocyk do dziecięcego?

Post autor: AlaKawa »

A co powiecie na to, aby samodzielnie wykonać taką narzutkę, stawiając np. na len materiał ? Ostatnio wpadłam na genialną ofertę w Linen Partner i powiem Wam szczerze, że wybór w tym sklepie jest ogromny. Poza tym możemy tutaj zakupić tkaniny w cenach producenta, a przy tym na pewno każdy znajdzie tutaj coś interesującego dla siebie:).
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Narzuta na łóżko, pled czy kocyk do dziecięcego?

Post autor: Martis04 »

Myślę, że w tym przypadku najlepiej sprawdzi się koc, tym bardziej że jest bardziej wielofunkcyjny.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Narzuta na łóżko, pled czy kocyk do dziecięcego?

Post autor: foxi11 »

Jeśli chodzi o nakrycie łóżka, w tym łóżka dziecięcego ważne by na pościel nie kurzyło się cały dzień i najlepiej pościel schować do łóżka - jeśli mamy taką możliwość. Jeśli nie chowamy pościeli to musimy czymś łóżko przykryć. Bardzo ważną sprawą dla zapewnienia odpowiedniego komfortu dzieciom są materace do spania dla dziecka .To bardzo ważne jeśli zależy nam na tym by dzieci dobrze się wysypiały a wiem ,że tak jest.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Narzuta na łóżko, pled czy kocyk do dziecięcego?

Post autor: designerka »

Moim zdaniem najlepsze będzie coś pomiędzy narzutą a pledem. Jaki materiał się do tego najbardziej nadaje? Ja bym postawiła na bawełnę pikowaną. Co to takiego, wyjaśni Wam poradnik: https://www.dekoportal.pl/artykuly/deko ... -pikowanej . Zobaczcie, dlaczego warto postawić właśnie na tego typu rozwiązanie.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Narzuta na łóżko, pled czy kocyk do dziecięcego?

Post autor: Hyorin »

Też jestem team kocyk - u siebie w domu mam pełno kocyów są mega praktyczne, a to jakie piękne modele można teraz znaleźć to jest kosmos :)
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Narzuta na łóżko, pled czy kocyk do dziecięcego?

Post autor: dzoana »

Trzeba też koniecznie pomyśleć o odpowiednich łóżkach do domu. Bardzo duży wybór łóżek oferuje ten sklep internetowy: https://interbeds.pl/podwojne-lozka-dla-dzieci . Może akurat w ich ofercie znajdziesz coś do swojego mieszkania?
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Narzuta na łóżko, pled czy kocyk do dziecięcego?

Post autor: tinaK »

Moje zdanie jest takie, że najlepiej postawić na miękki kocyk. Narzuta jest ciężka i nie jest przytulna, więc średnio się sprawdzi.
ODPOWIEDZ