Zabawki - jak nie przesadzić?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Zabawki - jak nie przesadzić?

Post autor: Anita12 »

Jak nie przesadzić z ilością zabawek dla dzieciaków?
Wiadomo, że to się jakoś gromadzi, ale wydaje mi się, że warto kupować zabawki rozważnie - rzadziej, ale ciekawsze.
Np. jak klocki, to takie tematyczne, jak np. tu pokazują z-jak-zabawkipl/lego-speed-laferrari-75899-instrukcja/
Tak, żeby odpowiadały zainteresowaniom dziecka.
Myślicie, że to ma sens?
Pan Strach
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Zabawki - jak nie przesadzić?

Post autor: enigmaa »

Ciężko jest nie przesadzić z zabawkami.
Najgorsze jest to, ze ciocie i dziadkowie przy każdej możliwej okazji obdarowują dziecko zabawką.
Wzięliśmy się na sposób i cześć zabawek po prostu na jakiś czas chowamy.
Jedynie tego rodzaju domek dla lalek ksiegarnia.pwnpl/Zabawki/Domki-dla-lalek,130383902,k.html[/url]
jest cały czas w pokoju dziewczynek, bo dziewczynki cały czas się nim bawią.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Zabawki - jak nie przesadzić?

Post autor: Martis04 »

Skąd ja to znam :) Jak przeglądam sklepy z zabawkami np.: urwispl/figurki/figurki-kolekcjonerskie to potem mam bardzo duży problem. Chciałoby się kupić wszystko a przecież to kosztuje, ponadto dziecku wystarczy jedna super zabawka a nie tysiące. Dziadkowie to już w ogóle szaleją z kupnem zabawek. Potem dzieci nie wiedzą czym się bawić :P
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Zabawki - jak nie przesadzić?

Post autor: adik356 »

Moim zdaniem najlepiej kupować tylko na okazje zabawki i takie, które uczą, są interaktywne, co się nie niszczą. Ja często swoim chłopakom kupuje klocki, drewniane i samochodu tego typu. Wiele takich znajduje na: hitcenapl/zabawki-drewniane-i-klocki/ . Mają tam spory wybór.
ODPOWIEDZ