Zegary dla dzieci (na ścianę)

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Zegary dla dzieci (na ścianę)

Post autor: Aleksandra »

Czekam (plis) na fajne pomysły co do wyboru zegarów na ściany w pokojach dzieci.
Zegara poszukuje 7-latek, przyszły pierwszak i maluszek taki tyci tyci.
Kolorowo, wesoło i z wyraźnymi wskazówkami ma być :geek:
Pan Strach
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Zegary dla dzieci (na ścianę)

Post autor: Pumpilka »

Moim zdaniem skocz sobie do jakichś sklepów pomysłowych,
czy oferujących typowe zegary na ścianę - takich miejsc jest w internecie naprawdę dużo.
Przykład: zegary do wnętrz - tam jest nawet specjalny dział dla dzieciaków, więc myślę, że bez problemu znajdziesz:)
Jak to mówią: kto szuka nie błądzi 8-)
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Zegary dla dzieci (na ścianę)

Post autor: Dorota40 »

Tylko czy dzieci tak naprawdę przywiazują wagę do tego jaki zegar mają na ścianie?
To raczej rodzic patrzy, a nie dziecko...
u nas w pokoju smyka jest w zasadzie tylko mały zegar biurkowy, i to tylko po to, że młody układa puzzle disneya - takie: http://szkolnis.pl/puzzle_disney na czas (jakis taki odchył ma akurat). Niby próbowaliśmy ozdobne zegarki, ale to się nie sprawdzało. Zwyklak załatwia sprawe.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Zegary dla dzieci (na ścianę)

Post autor: katarynka »

ja ostatnio widziałam taki fajny zegar wydaje mi się, ze każdemu dziecku będzie się podobać, ma fajne intensywne kolory, jest nawet dosyć tani, więc może wybierz coś takiego, tym bardziej, ze chyba spełnia wszystkie wymagania jakie podałaś, masz widoczne wskazówki, jest tez kolorowy i wesoły ;)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Zegary dla dzieci (na ścianę)

Post autor: kangurka »

Bardzo fajny ten zegar, a do tego z bajerami :). Dzieciaki lubią takie gadżety, co widzę idealnie po pociechach mojej siostry, które nawet w akcesoriach kuchennych widzą zabawki :)
ramoneska
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 12, 2013 3:13 pm

Re: Zegary dla dzieci (na ścianę)

Post autor: ramoneska »

mi się podoba taki:
znalazłam go przypadkiem jak przeglądałam lampy do mojego mieszkania na stronie oswietlenie.dom.pl, zegar jest świetny i występuje w różnych kolorach ;)
Załączniki
zegar-cienny-tik.jpg
zegar-cienny-tik.jpg (71.36 KiB) Przejrzano 5104 razy
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Zegary dla dzieci (na ścianę)

Post autor: raczek »

ramoneska To jest w ogóle świetny pokój! A zegar wygląda jak z obrazów Daliego, albo z Alicji w Krainie Czarów. Sama bym taki chciała:)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Zegary dla dzieci (na ścianę)

Post autor: kangurka »

Śliczny pokój, rzeczywiście. Zegar i ja bym chętnie przygarnęła :). Nie jest typowo dziecięcy i pewnie fajnie wpisuje się w różne nowoczesne wnętrza.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Zegary dla dzieci (na ścianę)

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Ten zegar pokazany na zdjęciu powyżej jest naprawdę świetny! Sama chętnie bym powiesiła go u siebie w pokoju. Myślę, że nadaje się on nie tylko do pokoju dzieci. Spodoba się pewnie też osobom, które lubią oryginalne, designerskie dodatki do wnętrz :)
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
spruce
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: pt lis 14, 2014 2:04 pm

Re: Zegary dla dzieci (na ścianę)

Post autor: spruce »

Moja żona ostatnio ładny zegarek dla córeczki kupiła w Home&You na wyprzedaży (taki różowy z króliczkiem).
ODPOWIEDZ