Kolorowe roletki do pokoju dziecka - jakie wybrać?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Awatar użytkownika
Gagarinka
Zaglądacz forumowy
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2015 3:39 pm

Kolorowe roletki do pokoju dziecka - jakie wybrać?

Post autor: Gagarinka »

Kolorowe roletki do pokoju dziecka - jakie wybrać?
I na co patrzeć, żeby posłużyły dłużej niż 1 sezon?
Znajoma kiedyś brała i rozleciało się to w drobny mak
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Kolorowe roletki do pokoju dziecka - jakie wybrać?

Post autor: Dorota40 »

Przede wszystkim musisz wybrać z głową: lepsze są rolety na prowadnicach, których dziecko nie wyszarpie , a więc i roleta wg mnie dłużej posłuży.
No i wyjaśnić dziecku, że podnoszenie rolety to nie jest zabawa na 100 razy dziennie:)
Sprawdź sobie w http://www.lotari.pl/ różne wzory rolet, myślę, że znajdziesz u nich i porządne, i podpasowane pod dzieciaki.
Czas i tak upłynie.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Kolorowe roletki do pokoju dziecka - jakie wybrać?

Post autor: siedemosiemdwa »

Tak jak pisałam w innym wątku - najlepiej takie, które nie przepuszczają zbyt dużo światła. Wtedy dziecko może po południami spokojnie spać.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Kolorowe roletki do pokoju dziecka - jakie wybrać?

Post autor: kangurka »

Jestem za ciemniejszymi nieprzepuszczającymi roletami, da to dziecku możliwość odpoczynku, zwłaszcza gdy na dworze jest upał.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Kolorowe roletki do pokoju dziecka - jakie wybrać?

Post autor: brutus »

A tak swoją drogą ciekaw jestem czy jest coś takiego jak rolety zmywalne. Że tapety ścienne takie są to wiem, to byłby chyba bardzo praktyczny pomysł, nie?
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Kolorowe roletki do pokoju dziecka - jakie wybrać?

Post autor: Hyorin »

Zwykłe rolety będą najlepsze, byle kolorystycznie były dopasowane do całego pokoju. My teraz zmieniamy wystrój całego dziecięcego pokoju. Na razie szukam porad odnośnie wybierania mebli dla dziecka. Chciałabym kupić takie, które będą niezniszczalne przez kilka sezonów.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Kolorowe roletki do pokoju dziecka - jakie wybrać?

Post autor: AlaKawa »

Faktycznie takie dość mocno zaciemniające będą najlepsze. Sama mam w domu takie marketowe i już od 2 lat dobrze sobie "radzą":)
Mako24
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 1:19 pm
Kontaktowanie:

Re: Kolorowe roletki do pokoju dziecka - jakie wybrać?

Post autor: Mako24 »

Ja zapłaciłem około 120 zł za parę roletek służą już ponad rok - zdecydowałem się na takie, które zaciemniają światło w około 90% dzięki czemu rano w pokoju można spokojnie spać pomimo wschodu słońca. Ogólnie to polecam takie mocowane do okna na żyłkach - bardzo fajnie się to zachowuje a jednocześnie jest dużo tańsze niż prowadnice.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Kolorowe roletki do pokoju dziecka - jakie wybrać?

Post autor: Kobite »

My, akurat wewnętrznych rolet nie mamy bo nie ma takiej potrzeby u dzieci. Jednak ostatnio zdecydowaliśmy się na zakup rolet zewnętrznych i tutaj nie było problemu z wyborem kolorystyki nie wiem czy kojarzycie, ale firma Stolmar z Bydgoszczy producent okien dobrej jakości produkuje również rolety antywłamaniowe - http://stolmar24.com/rolety-zewnetrzne/ możecie przejrzeć ofertę póki co wszystko działa bardzo dobrze.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Kolorowe roletki do pokoju dziecka - jakie wybrać?

Post autor: Majeczkaa »

Mnie osobiście najbardziej podobają sie plisowane i własnie taką chce kupić do pokoju mojego dziecka. Nie myślcie jednak, że w ogóle nie licze się z jego zdaniem, bo liczę i mojemu dziecku także podobają się plisowane. Już nawet wybrałam je w tym sklepie http://www.grako.pl/pl/offer/plisowana , musze jeszcze tylko zdecydowac się na konkretny kolor.
ODPOWIEDZ