Co na ściany w pokoju dziecka?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: Dorota40 »

Co wieszacie na ścianach w pokoju waszych dzieci?
Tapety klasyki, jakieś delikatne wzorki dziecięce, czy może modne z tego co oglądam fototapety?
Na stronach mural24.pl jest dość sporo takich całkiem ładnych fototapet do pokojów osobno chłopca i osobno dziewczynki (choć jak osobiście nie lubie podziałów na płeć) - no ale pomysłów jest sporo.

A jak wy ozdabiacie pokoje dzieci na ścianach?
Pan Strach
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: kalioppe »

Fajną inspiracją do urządzenia dziecięcego pokoju mogą być przedszkola. Niedawno odwiedziłam przedszkole lublin i wystrój był bardzo sympatyczny. Parę pomysłów na pewno bym skopiowała, gdybym musiała urządzić pokój dla swojego malucha. Może warto pójść tym tropem :)
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: katarynka »

mój kuzyn z żona bardzo fajnie urządzili pokój dla swojego synka, ale sprowadzali meble z zagranicy, bo jak twierdzili takich jak oni sobie wymarzyli u nas po prostu nie ma, muszę przyznać, że wyszło bardzo fajnie, a wcale nie zapłacili za to dużych pieniędzy, nawet biorąc pod uwagę koszty takiego transportu to cała ta transakcja bardzo im się opłacało, a chłopak ma na prawdę teraz czym się popisywać :D
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja bym powiesiła oprawione w ramkę puzzle :D ewentualnie zleciłabym mojemu bratu namalowanie na ścianach jakichś postaci bajkowych, bo On ma do tego talent, kiedyś nawet w przychodni dla dzieci malował postaci z bajek :D
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: kangurka »

Myślę, że jakieś fajne bajkowe, kolorowe plakaty nadadzą się dla dziecka idealnie. Z dziecięcymi pokojami ogólnie można dosyć fajnie zaszaleć, jeżeli chodzi o kolory, mebelki i ogólny wystrój. Moi znajomi skorzystali z oferty agencji opiekunek, która zajmuje się również aranżacją pokoi dziecięcych i w efekcie finalnym całość wygląda naprawdę bosko. Sama chciałabym zamieszkać w takim pokoju ;)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: siedemosiemdwa »

A ja chciałabym, by w przyszłości było mnie stać na taką usługę :D Strasznie mi się podobają takie gustowne, przytulne, funkcjonalne i śliczne pokoiki i chciałabym, by moje dziecko taki miało :)
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Fototapety zyskują ostatnim czasem coraz więcej uznania. Nie można jednak zapominać o innych formach ozdoby ścian, jak np wyklejanie czy malowanie - jest dużo ciekawych szablonów które pozwolą nam samemu taką ścianę zapełnić.
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: raczek »

Na ścianę tapetę, którą zawsze można na szybko wymienić, do tego duża ilość półek na których można położyć pudła, tablica do malowania, fajny zegar i obrazki:)
debog
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 21, 2013 9:31 am
Kontaktowanie:

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: debog »

raczek pisze:Na ścianę tapetę, którą zawsze można na szybko wymienić, do tego duża ilość półek na których można położyć pudła, tablica do malowania, fajny zegar i obrazki:)
popieram w 100%, będzie świetnie wyposażony pokoik no i ładny rzecz jasna
francik
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: wt lip 16, 2013 9:47 am

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: francik »

jednokolorowa lu dwukolorowa tapeta koloru pastelowego, i na to jakieś super naklejki wg gustu malca
ODPOWIEDZ